Vážení přátelé, Vítáme Vás na 14. ročníku samostatné klubové výstavy, již
počtvrté v halách výstavního areálu v Letňanech. Svoji dlouhou historicky doloženou existenci mají specielní lovečtí psy vyšlechtění pro práci
pod zemí, jejich prvotní historie sahá až do dob starého Egypta, název jezevčík
se v německé literatuře vyskytuje již 1582. Standard jezevčíka byl
vypracován v 19 století, v roce 1888 byl založen v Německu první
chovatelský klub jezevčíků (Deutsche Teckelkub). Klub chovatelů jezevčíků České
republiky píše svoji historii od roku 1937, chov jezevčíka se pak řídí
standardem č. 148 FCI Naši kamarádi jezevčíci jsou široké veřejnosti známí jako
malí, vychytralí a paličatí psíci, jejich majitelé ale určitě potvrdí, že
jezevčík je především pejsek s obrovským srdíčkem, pes, který se nebojí bojovat
ve stísněném tmavém prostoru pod zemí s liškou ani na povrchu s mnohem větším
divočákem a je schopný pracovat celý den v mrazu na naháňkách. A to už se
vyplatí odpustit mu nějaké ty vrtochy. Plemeno jezevčík má 9 rázů, rozdělených podle velikosti a
typu srsti. Podle velikosti jsou jezevčíci děleni na standardní (obvod hrudi je
nad 35cm a hmotnost by neměla přesáhnout 9,00kg), trpasličí (s obvodem hrudníku
do 35cm) a králičí (OH do 30cm). Příznivci jezevčíků jsou sdruženi v jediném
klubu - Klub chovatelů jezevčíků ČR,
Jungmannova 25, 115 25 Praha 1,
který každoročně vydává 3x časopis Jezevčík, aktualizovaný Seznam chovných psů
s více než 350 fotografiemi - to vše pro členy klubu zdarma, a Chovatelskou
ročenku (kompletní seznam výsledků výstav, bonitací a zkoušek včetně opisu
výstavních posudků) za symbolickou cenu. Díky tomu, že pro chovnost je potřeba nejen výstavní
ocenění, ale také složení zkoušek na povrchu i pod zemí, udržuje si jezevčík
stále svoji povahu a lovecké vlastnosti, pro které byl před více než sto lety
vyšlechtěn. Přejeme všem návštěvníkům co nejlépe strávený den,
vystavovatelům splnění jejich předsevzetí a rozhodčím příjemné posuzování. A i
když vítěz může být jen jeden, nechť je ten Váš jezevčík stále tím NEJ…. Děkujeme
všem, kteří věnovali ceny pro vítěze, pomáhali s korekturami katalogu a
dalším zpracováním stohů papíru,
těm, kteří po celý dnešní den
zabezpečují bezproblémový chod výstavy, i těm,
kteří se podíleli na její
realizaci. Internetové stránky KCHJ ČR (výsledky
výstav, zkoušek z domova i zahraničí,
seznamy chovných jedinců a chovatelských stanic): http://www.kchj.cz
Výstavní výbor ředitel
výstavy Vladimír FILÍPEK jednatelka Marie FILÍPKOVÁ technické
zabezpečení Václav SLUKA redakce
katalogu Ing. Michaela PŘIBÁŇOVÁ Marie
FILÍPKOVÁ ekonom Mgr.
Michael KRETEK veterinární
dozor MVDr. Miloslav HOD zdravotní
dozor MUDr. Zdeněk UCHYTIL Irena
WILDTOVÁ
výstavní kancelář Mgr. Michael KRETEK Výstavní
kancelář bude otevřena ráno před začátkem výstavy a mezi 12:30 a 13:30)
Rozhodčí Kruh
Rozhodčí / plemeno katalogová
čísla od-do celk. počet
1 Pusch
Anja Jezevčík standard hladkosrstý 173 223 51 2 van den Eyden Xavier Jezevčík standard
dlouhosrstý 63 92 30 Jezevčík trpasličí
hladkosrstý 307 332 26 3 Buriánková Alena Jezevčík králičí drsnosrstý 25 42 18 Jezevčík standard drsnosrstý 93 125 33 4 MVDr. Švec Jaroslav Jezevčík standard drsnosrstý 126 172 47 5 Říha Tomáš Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý 224 261 38 6 Buba Petr Jezevčík trpasličí
drsnosrstý 262 306 45 7 MVDr. Novozámská Katka, CSc. Jezevčík králičí dlouhosrstý 1 24 24 Jezevčík králičí hladkosrstý 43 62 20 8:00 – 9:00 přejímka
psů 9:00 – 9:30 slavnostní
zahájení výstavy 9:30 – 14:00 posuzování
v kruzích 14:30 – 15:30 soutěže 15:30 přehlídka
vítězů Soutěže
budou probíhat v následujícím pořadí: Dítě a pes -
doprovodný program Nejlepší štěně Ornela
Tergy Nejlepší
dorost pes Dakar
z Moravského vikýře Nejlepší
dorost fena Angie
Bella Moravia Nejlepší mladý
pes The
Winner Takes It All Vitoraz Nejlepší mladá
fena Kalinda
v.d. Vliegende Kiep Nejlepší
veterán Boss
od Vévody Huberta Nejkrásnější
jedinec třídy čestné Rebecca
z Poschingeru Nejlepší
pracovní jezevčík Cajus
vom Rauhenstein Nejkrásnější
pár jezevčíků Ahur
Phillipo Saltatrix a Ambra Clara Saltatrix Soutěž
chovatelských skupin „Vitoraz“ Soutěž skupin
odchovů neobsazeno Defilé
klubových vítězů a předání cen Vítěz výstavy
(BIS) Anelly z Poschingeru Prosíme majitele psů, kteří získali titul Klubový
vítěz mladých 2009, Klubový vítěz 2009,
VN 1 ve třídě štěňat a dorostu,
V1 ve třídě pracovní, čestné a veteránů, stejně jako majitelé psů, kteří jsou
součástí chovatelských skupin nebo skupin odchovů, aby neopouštěli výstavu a
zúčastnili se závěrečných soutěží a přehlídky vítězů. Výběr
jezevčíků do chovu bude probíhat od 10:00 hodin. Výběru se mohou zúčastnit psi a feny starší 12 měsíců
(trpasličí a králičí od 15-ti měsíců), kteří již byli posouzeni na výstavě v
ČR a získali ocenění výborný nebo velmi
dobrý. Třídy: třída
štěňat 4-6
měsíců třída
dorostu 6
- 9 měsíců třída
mladých 9
– 18 měsíců mezitřída 15
- 24 měsíců třída
otevřená od 15
měsíců třída pracovní od
15 měsíců, pro psy a feny s předepsanou zkouškou z výkonu třída vítězů od
15 měsíců, pro držitele titulů Klubový či Národní vítěz, EV, SV, VSV, příp.
národní či mezinárodní šampion. třída čestná od 15 měsíců, je
otevírána pouze na klubových, speciálních a národních výstavách, přístupná pro
psy s uznaným mezinárodním, národním titulem šampióna či titulem Klubový vítěz,
Národní vítěz nebo Vítěz speciální výstavy, bez nároku na CAC. Zadává se známka
a pořadí. Výborný 1 se nemůže účastnit soutěže o Vítěze plemene třída
veteránů od
8 let - soutěží o titul BOB Tituly: CAJC (třída mladých), CAC, r. CAC (třídy: otevřená,
pracovní, vítězů a mezitřída), Nejlepší
veterán, Nejlepší jedinec třídy čestné, Nejlepší štěně výstavy, Nejlepší dorost
pes a fena, Nejlepší mladý pes a fena, Klubový vítěz mladých 2009, klubový
vítěz 2009, Vítěz plemene (BOB), Vítěz Klubové výstavy (BIS). Výborná modrá
stužka Velmi
dobrá červená stužka Dobrá zelená
stužka Velmi
nadějná žlutá stužka Nadějná bílá
stužka Ceny CAJC medaile
na trikoloře (obdrží v kruhu) CAC medaile
na trikoloře (obdrží v kruhu) VN1 ve třídě štěňat medaile na trikoloře (obdrží
v kruhu) VN1 ve
třídě dorostu medaile
na trikoloře (obdrží v kruhu) Všichni ve
třídě čestné pamětní medaile
(obdrží v kruhu) Všichni ve
třídě veteránů pamětní medaile (obdrží v kruhu) Klubový
vítěz mladých mramorová plaketa (obdrží při závěrečné přehlídce) Klubový
vítěz jezevčík - dřevořezba (obdrží při závěrečné
přehlídce) BOB kokarda
(obdrží v kruhu)
Ladislav Chmelař, CHS
z Radotínských strání pan Radek Tlacháč
Želina pan Ing. Kamil Šebek Ing. Jiří Čehyl,
výstaviště PVA Letňany T a K PROFESIONAL
– Thomas a Klára Wastiaux Slévárny Nosek Firma PALETPRO, s.r.o.
Miroslava Brože, Jihlava Firma VETAMIX Dolany Katalog, posudkové a
vstupní listy a diplomy byly zpracovány v prgramu „Dogoffice“, který
laskavě zapůjčila Českomoravská kynologická unie Poháry do soutěží věnovali: Pohár pro vítěze
výstav..................................... ČMMJ – OMS Praha 9 Pohár pro nejlepší
štěně...................................... CHS Gapro Bohemia, Ing. G. Procházková Pohár pro
nejlepšího dorostence psa..................... CHS od Vejprnického potoku, p. Radek Tlacháč Želina Pohár pro
nejlepšího dorostence fenu.................... CHS od Vejprnického potoku, p.Radek Tlacháč
Želina Pohár pro nejlepšího
mladého psa........................ CHS ze Zelené mýtiny. sl. Denisa Johanová Pohár pro nejlepší
mladou fenu ........................... CHS Gapro Bohemia, Ing. G. Procházková Pohár pro
nejlepšího veterána.............................. CHS Fino Bohemia, p. Marcela Tůmová Pohár pro
nejlepšího jedince třídy čestné............... CHS vom Vosecky, p. Blanka Chrzová Pohár pro
nejlepšího pracovního psa.................... ČMMJ – OMS Praha 9 Pohár
pro nejlepšího psa zahr. vystavovatele ....... CHS z Poschingeru, manž. Filípkovi Pohár pro nejlepší
pár psů................................... JUDr. Lenka Pytlounová Cena pro nejlepší
chovatelskou skupinu ............... .Plaketa Ludmily Laufbergerové – KCHJ ČR Pohár pro nejlepší
skupinu odchovů .................... CHS z Poodří, p. M. Holubová Pohár pro
nejlepšího hladkosrstého jez.................. CHS Grand Amity, Ing. M. Přibáňová Pohár pro
nejlepšího dlouhosrstého jez.................. CHS Valentinka, sl. K. Benediktová Pohár pro
nejlepšího drsnosrstého jez. ................. CHS Charisma Bohemia, p. L. Procházková Pohár pro
nejlepšího hladk. trpasličího j. ............... CHS Vitoraz, Ing. Jan Bušta Pohár pro
nejlepšího dlouh. trpasličího j................. paní Alena Auerbach Pohár pro
nejlepšího drsn. trpasličího j. ................ CHS Pro Euro, manželé Brožovi Pohár pro
nejlepšího hladk. králičího j. ................. pan Tomáš Nechvátal Pohár pro
nejlepšího dlouh. králičího j. ................. CHS Amery, p. Hana Spalová Pohár pro
nejlepšího drsn. králičího j. ................... paní Monika Illová Pohár pro
absolutního vítěze soutěže Dítě a pes .... .nakladatelství MINERVA Poháry, výše uvedené ceny a sponzorské
ceny – krmivo budou předány při závěrečných soutěžích a přehlídce vítězů, které
proběhnou od 15 hodin. Soutěže Chovatelská skupina pro
nejméně 3 jedince stejného plemene posouzené na této výstavě pocházející ze
stejné chovatelské stanice nejméně od
dvou různých otců či matek. Chovatel nemusí být majitelem jedinců. Nejlepší skupina odchovů do této soutěže
nastupuje plemeník s nejméně 5-ti potomky, kteří byli na této výstavě
posouzeni. Hodnotí se typ a kvalita odchovu. Plemeník nemusí být na výstavě
posouzen v normální konkurenci. Nejlepší štěně soutěže
se mohou zúčastnit štěňata oceněná známkou "velmi nadějný 1" na této
výstavě ve třídě štěňat Nejlepší dorostenec pes soutěže se mohou zúčastnit všichni psi,
ocenění jako "velmi nadějný 1" na této výstavě ve třídě dorostu Nejlepší dorostenec fena soutěže se mohou zúčastnit všechny feny,
oceněné jako "velmi nadějná 1" na této výstavě ve třídě dorostu Nejlepší mladý pes pro všechny Klubové vítěze
mladých – psy Nejlepší mladá fena pro všechny Klubové vítěze
mladých – feny Nejlepší veterán soutěží spolu všichni
jezevčíci, ocenění „výborný 1“ na této výstavě ve třídě veteránů Nejlepší jed. tř. čestné - soutěží
všichni jezevčíci ocenění V1 na této výstavě ve třídě čestné Nejlepší pracovní jez. soutěží spolu všichni jezevčíci,
kteří získali na této výstavě titul CAC ve třídě pracovní Nejkrásnější pes výstavy bude vybrán ze všech Vítězů plemene na
závěr výstavy Dítě
a pes této
doprovodné akce se mohou účastnit děti, které nedosáhly v den výstavy 18
let. Hodnotí se předvedení psa, nikoli jeho exteriérová kvalita. Pes nemusí být
na výstavě posouzen. Účast je bez poplatku. Vystavovatel
odpovídá za všechny škody, které jeho
pes způsobí. Pořadatel neodpovídá za škody, které mohou vzniknout úhynem
či ztrátou psa. Z
účasti na výstavě jsou vyloučeni psi v majetku
osob, kterým byl přístup na výstavy zakázán, háravé feny, feny ve vyšším
stupni březosti, kojící feny a štěňata do stáří 4 měsíců. Dále psi nemocní,
slepí a jedinci se zjevným veterinárním zákrokem, kterým měla být odstraněna
vada exteriéru. Psi
v majetku rozhodčího či jeho manžela (manželky), pokud tento rozhodčí na
výstavě posuzuje. Prodej psů a štěňat na výstavě je
zakázán. Osvědčení veterinárního lékaře, že pes byl nejdéle 5 dní před výstavou vyšetřen a nejeví klinické příznaky onemocnění a byl vakcinován nejméně 1 měsíc a nejdéle 1 rok před datem výstavy proti vzteklině, psince a parvoviróze. Protesty Protest proti rozhodnutí rozhodčího (ocenění, zadání pořadí
a titulů) není přípustný, protest z formálních důvodů (porušení výstavních
předpisů či propozic) je přípustný. Musí být podán písemně současně se složením jistiny ve výši 400 Kč. Protest musí
být podán v průběhu výstavy. Je projednáván komisí složenou z hlavního
rozhodčího, ředitele výstavy, rozhodčího, kterého se protest týká a za účasti
osoby, která protest podala. Nebude-li protest uznán komisí za odůvodněný,
záloha propadá ve prospěch pořadatele. Řád
pro udělování titulu "ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION" 1.
Trojím získáním čekatelství ve věku 9-24 měsíců. 2.
Nejméně dvě čekatelství na titul musí být získána ve třídě mladých- CAJC a
jedno čekatelství (CAC) může být získáno ve třídě otevřené, pracovní , mezitřídě
nebo třídě vítězů-.Toto čekatelství CAC nelze použít pro přiznání titulu Český
šampion. 3.
Čekatelství musí být získána nejméně od dvou rozhodčích. 4.
Titul Český junior šampion uděluje ČMKU na základě právoplatných dokladů
předložených majitelem psa/feny. tj. potvrzení z výstav (karty), kde byla
čekatelství udělena, průkazu původu psa (u zahraničních majitelů fotokopii
průkazu původu psa) a žádosti majitele psa. 5.
Titul "Český junior šampion" neopravňuje k zařazení psa do třídy
vítězů nebo šampionů. Schváleno P ČMKU 22.11.2001 Řád
nabývá platnosti od 1.1.2002 Řád
pro udělování titulu " ČESKÝ ŠAMPION " 1.
CAC - čekatelství šampionátu krásy ČR se uděluje psům a fenám jednotlivě v
mezitřídě, tř. otevřené, pracovní a šampionů (vítězů) na výstavách mezinárodních,
národních, speciálních a klubových pořádaných v ČR.2. CAC se může zadat psovi a
feně oceněným známkou výborný 1.3. CAC se může zadat také psovi nebo feně,
kteří titul Český šampion mají.4. Navrhnout psa nebo fenu na CAC může pouze
rozhodčí delegovaný na výstavu.5. CAC není nárokový titul a uděluje se jen při
mimořádných exteriérových kvalitách psa nebo feny.Udělení titulu ©Šampion ČR je
podmíněno:1) a)
u plemen, která mají získání titulu Interšampion podmíněno zkouškou z výkonu:
Úspěšným absolvováním takové zkoušky z výkonu, která opravňuje pro zařazení do
třídy pracovní a dvojím získáním čekatelství CAC, z toho nejméně 1x na
mezinárodní výstavě psů. Druhé čekatelství může být získáno na některé z těchto
výstav - národní, speciální, nebo klubové výstavě. Absolvování zkoušky musí být
doloženo certifikátem předepsaným pro třídu pracovní. Chovatelské kluby jsou
oprávněny zpřísnit počty požadovaných čekatelství pro přiznání titulu ©Šampion
ČR. Žádost musí být podána písemně a musí být schválena P ČMKU. c)
u FCI zatím neuznaných plemen : čtverým získáním čekatelství CAC 2) předepsaný
počet čekatelství je třeba získat minimálně ve dvou výstavních sezónách
(výstavní sezóna = kalendářní rok) a minimálně od dvou rozhodčích, 3) 4) Pokud
získá na výstavě CAC ČR jedinec, který už má potvrzený titul Český Šampion,
přizná se CAC jedinci ve stejné třídě, který obdržel Res.CAC. Potvrzení tohoto
titulu si ověří majitel jedince s Res. CAC na sekretariátu ČMKU. Schváleno P ČMKU 22.11.2001 Řád
nabývá platnosti od 1.1.2002 Jezevčík králičí dlouhosrstý Jezevčík králičí dlouhosrstý psi třída
štěňat / male baby class 1. Uniculum
Klamap Debra Člp/JTK/79078 13.06.2009 (Red Rum Klamap Debra - Nela Klamap
Debra) chov.: Prokůpková, Ing.
Marie, maj.: Prokůpková, Ing. Marie velmi nadějná 1 – III. BIS štěně Jezevčík králičí
dlouhosrstý psi třída dorostu / male puppy class 2. Zippýk
z Brzákova kopce Člp/JTK/78301 03.03.2009 (Paris z Gaju Karczów - Quendy z Nedošínského háje) chov.: Brzák Josef, maj.: Brzák Josef velmi nadějná 1 Jezevčík králičí
dlouhosrstý psi třída mladých / male junior class 3. Xichtík
z Nedošínského háje Člp/JTK/77792 20.10.2008 (Nemo Dlugie Cudo - Gwendy z
Nedošínského háje) chov.:
Veselá, Ing.
Zdeňka , maj.: Tolarová Lucie
výborná 3 4. Tokaj
Klamap Debra Člp/JTK/78100 14.01.2009 (Tim Klamap Debra - Dixi Klamap Debra) chov.:
Prokůpková, Ing.
Marie, maj.: Prokůpková, Ing. Marie výborná 1, CAJC 5. Yasper
vom Dürmmertal DTK08Z0308L 01.06.2008 (Sir vom Dürmmertal - Dorle vom Dürmmertal) chov.: Hillman Ludger, maj.: Hillman Ludger výborná 2 Jezevčík králičí
dlouhosrstý psi třída otevřená / male open class 6. Vltavín
z Nedošínského háje Člp/JTK/75019 10.08.2007 (Nobel Know-How Daks-Veg-As - Gwendy
z Nedošínského háje) chov.: Veselá Zdeňka, maj.: Veselá Zdeňka přeřazen do trpasličích Jezevčík králičí
dlouhosrstý psi třída pracovní / male working class 7. Bonjour
od Černé Sabinky Člp/JTK/72972/08 23.09.2006 (Dingo z Debry - Annie Winnie od Černé Sabinky) chov.: Vlčková Zdeňka, maj.: Vlčková Zdeňka výborná 1, CAC, KV, BOB, III. BIS tříd čestných Jezevčík králičí
dlouhosrstý psi třída vítězů / male winner class 8. Artuš
Canis of Czech Člp/JTK/73275/08 29.12.2006 (Nikita von Damsmühle - Lasička z
Nedošínského háje) chov.: Šmíd Jan, maj.: Šmíd
Jan výborná 1, CAC Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny třída štěňat / female baby class 9. Amálka
z Brzákova kopce Člp/JTK/79238 22.06.2009 (Ravel Klamap Debra - Majka z
Brzákova kopce) chov.:
Brzák Josef, maj.: Brzák Josef velmi nadějná 2 10. Madeine
Manawat Anamsunamon Člp/JTK/79015 09.06.2009 (Romeo vom Benthener Forst - Djerba
Eset Anamsunamon) chov.:
Šafaříková Kateřina, maj.: Šafaříková Kateřina velmi nadějná 1 11. Afrodita
Hennquin Moravia Člp/JTK/78811 15.05.2009 (Romeo vom Benthener Forst FCI - Henessy
Trias Duo) chov.: Konkol Jozef, maj.: Konkol Jozef přeřazen do trpasličích Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny třída dorostu / female puppy class 12. Zuzanka
z Brzákova kopce Člp/JTK/78304 03.03.2009 (Paris z Gaju Karczów - Quendy z
Nedošínského háje) chov.:
Brzák Josef, maj.: Brzák Josef velmi nadějná 1 13. Hella
Gold Madeira Člp/JTK/78198 13.02.2009 (Artuš Canis of Czech - Sally Klamap
Debra) chov.: Fajtová Olga, maj.: Fajtová Olga velmi nadějná 2 Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny třída mladých / female junior class 14. Cucina
Frida Poklad Inků Člp/JTK/77059 01.06.2008 (Shaker v.d. Wijsterhoeve - Ulrika .) chov.:
Quarles van Ufford Irena, maj.: Quarles van Ufford Irena výborná 2 15. Pálenka
Klamap Debra Člp/JTK/76928 05.06.2008 (Zeus Klamap Debra - Ossa Klamap Debra) chov.:
Prokůpková, Ing. Marie, maj.: Prokůpková, Ing. Marie výborná 3 16. Buffy Lee
Canis of Czech Člp/JTK/76474 28.04.2008 (Nobel Know-How Daks-Veg-As - Lasička
z Nedošínského háje) chov.: Šmíd Jan, maj.: Šmíd
Jan výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny mezitřída / female intermediate class 17. Queen Mary
Klamap Debra Člp/JTK/76940 12.06.2008 (Ravel Klamap Debra - Unka Klamap
Debra) chov.:
Prokůpková, Ing.
Marie, maj.: Wastiaux Klára a
Thomas nedostavil se 18. Belidis
Canis of Czech Člp/JTK/76472 28.04.2008 (Nobel Know-How Daks-Veg-As - Lasička
z Nedošínského háje) chov.: Šmíd Jan, maj.: Šmíd
Jan výborná 1, CAC Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny třída otevřená / female open class 19. Eimy
z Neratovické skalky Člp/J/75593 04.01.2008 (Uli Klamap Debra - Cessy z
Neratovické skalky) chov.:
Nováková Magda, maj.: Nováková Magda výborná 1, CAC, Klubový vítěz 20. Extraordinary
Evelin Anamsunamon Člp/JTK/72397 14.06.2006 (Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai - Doris z Ostrožských jezer) chov.: Šafaříková Kateřina, maj.: Bauerovi Miroslav + Jitka výborná 2, r. CAC Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny třída pracovní / female working class 21. Jessamine
Joy Anamsunamon Člp/JTK/77074 19.06.2008 (Extraordinary Esprit Anamsunamon - Doris
z Ostrožských jezer) chov.: Šafaříková Kateřina , maj.: Mozíková Petra výborná 1, CAC Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny třída vítězů / female winner class 22. Issy
vom Dümmertal DTK06Z5515L7Kt 01.11.2006 (Sir vom Dümmertal - Nessy vom
Dümmertal) chov.: Hillman Ludger, maj.: Hillman Ludger výborná 1, CAC Jezevčík králičí
dlouhosrstý feny třída veteránů / female veteran class 23. Nela
Klamap Debra Člp/JTK/61451 24.08.2001 (Charm Klamap Debra - Inez Klamap
Debra) chov.:
Prokůpková, Ing. Marie, maj.: Prokůpková, Ing.
Marie nedostavil se 24. Gwendy
z Nedošínského háje Člp/JTK/58928/02 26.06.2000 (Adam z Debry - Cherry z Lesní) chov.: Veselá Zdeňka, maj.: Veselá Zdeňka výborná 1, nejlepší veterán Jezevčík králičí drsnosrstý Jezevčík králičí drsnosrstý psi třída
dorostu / male puppy class 25. Coudy
Dogabo Člp/JTK/78419 21.03.2009 (Oberon . - Gábi Rosmery) chov.: Doničová Šárka, maj.: Doničová Šárka velmi nadějná 1 Jezevčík králičí drsnosrstý psi třída
pracovní / male working class 26. Uri vom Ferdinandsburg 07K0025R/Kt 17.12.2006 (Poldi vom Löher Feld - Inque von der
Ferdinandsburg) chov.: Luxoll Franz a Elizabeth, maj.: Beike Günter výborná 1, CAC, Klubový vítěz Jezevčík králičí drsnosrstý feny třída
dorostu / female puppy class 27. Ariadna
z Vesteckých zahrad Člp/JTK/78171 05.02.2009 (Charlie Chaplin Kalokagathia Fai
- Caramba od Vévody Huberta) chov.:
Šimeček František, maj.: Šimeček František velmi nadějná 1 28. Who's That
Girl Vitoraz Člp/JTK/78337 10.02.2009 (Gudwils Terrific Timothy Dalton - Paola
oh Bella Chi Chi Vitoraz) chov.: Bušta, Ing. Jan,
maj.: Bušta Jan nenastoupila Jezevčík králičí drsnosrstý feny třída
mladých / female junior class 29. Anastasia
von Sunderhaar FCI 08K0150R/Kt 28.05.2008 (Felix-Filou vom Distelbusch - Sissy
vom Bethener Forst FCI) chov.:
Beike Günter, maj.: Beike Günter výborná 3 30. Too Much
Love Will Kill U Vitoraz Člp/JTK/77847 02.11.2008 (Klauris Richard ot Mariny Kuranovoy - Happy Diva Vitoraz) chov.:
Bušta, Ing.
Jan, maj.: Bušta Jan výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý,
BOB, III. BIS mladá fena 31. Cinka
od Potoka Bůravy Člp/JTK/76982 29.05.2008 (Zackel von der Walderklause - Cilka
Korálek) chov.:
Mikoška, MVDr.
Ludvík, maj.: Soukupová Kateřina výborná 4 32. Honky-Tonky
Piccolo Gitano Člp/JTK/77592 23.08.2008 (Xirius Kalokagathia - Berenika Babou
Boo Piccolo Gitano) chov.: Hofmannová Olga, maj.: Hofmannová Olga výborná 2 Jezevčík králičí drsnosrstý feny
mezitřída / female intermediate class 33. July
vom Driland 08Z0435R/Kt 10.04.2008 (Artus vom Dinklage - Babsi vom
Driland) chov.:
Brunstering Anja, maj.: Beike Günter výborná 4 34. Optimiste
Odette Kalokagathia Fai Člp/JTK/76090 20.03.2008 (Oberon - Daiquirie-Dougie
Kalokagathia Fai) chov.:
Fairaisl Lukáš, maj.: Štěpánková Magdalena výborná 2, r. CAC 35. Deborah
Love Foxe's Castle Člp/JTK/76986 05.06.2008 (Icon of Indianajones Sweetax - Vanessa
D'Amour Vitoraz) chov.:
Krušinová Veronika, maj.: Pilátová Lucie výborná 36. Zalamea
Zoega Brio Bohemica Člp/JTK/77115 21.06.2008 (Oříšek Valentinka - Anabela Tergy) chov.:
Bělohlávková Marie , maj.: Lexová Vladimíra výborná 3 37. Betty
Foxe's Castle Člp/JTK/75618 08.01.2008 (Shadow v. Margelchopf - Arwen Angie
Foxe's Castle) chov.:
Krušinová Veronika, maj.: Krušinová Veronika výborná 1, CAC, KV 38. Grapy
z Manětínské ulice Člp/JTK/75722 24.01.2008 (Oberon . - Agáta z Manětínské ulice) chov.: Blecha Miroslav, maj.: Vodák Jaromír výborná Jezevčík králičí drsnosrstý feny třída
otevřená / female open class 39. Bellisima
Pavek‘s Člp/JTK/76099 24.03.2008 (Federico Fellini Sweetax - Cherinka
Valentinka) chov.: Pávek Jan, maj.: Pávek Jan výborná 1, CAC Jezevčík králičí drsnosrstý feny třída
pracovní / female working class 40. Lollo
von Sunderhaar FCI 04Z1306R/KT 17.11.2003 (Muck vom Geselner Feld - Hummel v.d.
Adlersteige) chov.: Beike Günter, maj.: Beike Günter výborná 1, CAC Jezevčík králičí drsnosrstý feny třída
vítězů / female winner class 41. Aillyn
Dogabo ČLP/JTK/74209 14.05.2007 (Stallyktans Uno - Gábi Rosmery) chov.: Doničová Šárka, maj.: Šárka Doničová výborná 1, CAC Jezevčík králičí drsnosrstý feny třída
čestná / female honour class 42. Vanouche Piccolo Gitano Člp/JTK/64153 02.01.2003 (Xirius Kalokaghatia - Delia Gitano) chov.: Hofmannová Olga, maj.: Fialová Vladimíra výborná 1 Jezevčík králičí hladkosrstý Jezevčík králičí
hladkosrstý psi třída štěňat / male baby class 307. King of The
Ring Onyx Moravia Člp/JTK/78777 12.05.2009 (Unicum Magic Rainbow - Honey Bunny
Onyx Moravia) chov.:
Kapounová Kateřina, maj.: Gabčan Bohuslav přeřazen z trpasličích velmi nadějná 1 Jezevčík králičí
hladkosrstý psi třída mladých / male junior class 43. Abu-Dhabi Mini-Memoar Rt.577/08 19.11.2008 (Habarcz Mini Golf - Fricska Mini
Golf) chov.: Megyeri Zsoltné, maj.: Megyeri Zsoltné přeřazen do trpaslíků Jezevčík králičí
hladkosrstý psi třída otevřená / male open class 44. Klein aber
Flein Germandachs Rt.
120/H/07 VDH07Z0032K 20.01.2007 (Kleiner Romeo Lisego Nosa - JK's
Delight Germandachs) chov.: Kutzelmann, D Jürgen, maj.: Takács Tímea výborná 1, CAC, Klubový vítěz Jezevčík králičí
hladkosrstý feny třída štěňat / female baby class 45. Lisey
Dachshaus Člp/JTK/78768 09.05.2009 (Bright Boy Dachshaus - Cipher
Confetti Dachshaus) chov.:
Stanovoi Maria, maj.: Stanovoi Maria velmi nadějná 2 46. Madrugada
Dachshaus Člp/JTK/79761 17.06.2009 (Slippin N Sliden CMS Bonlons - For
Dachshaus Lisego Nosa) chov.: Stanovoi, MVDr.
Marika, maj.: Klíčová Kristýna
velmi nadějná 1 Jezevčík králičí
hladkosrstý feny třída mladých / female junior class 47. Jennjenna
z Dolního konce ČLP/JTK/77268 10.07.2008 (Infant Kerolain dlja Hodowla
Myslinow - Suzanne z Drsné planiny) chov.:
Navrátil Ladislav, maj.: Strmisková Daniela výborná 4 48. I´m a
Little Grain Pro Euro Člp/JTK/77633 01.09.2008 (Karak Mini Golf - Granatove Zernyshko Lisego Nosa) chov.: Brož Miroslav, maj.: Zemanová Ivana výborná 49. Kirbi
z Dolního konce Člp/JTK/77893 26.11.2008 (Diriger Lisego Nosa - Scarlet z
Drsné planiny) chov.:
Navrátil Ladislav , maj.: Hálová Petra výborná 50. Bella Mia
Celeste Cascata Člp/JTK/78132 25.01.2009 (Bright Boy Dachshaus - Canni Vlama) chov.:
Cepáková Vlasta, maj.: Cepáková Vlasta výborná 51. Kateřina I.
Carevna Pro Euro Člp/JTK/77936 01.12.2008 (Ordinar Magic Rainbow - Arabela
Princess Pro Euro) chov.:
Brož Miroslav, maj.: Brožovi Miroslav a Petra výborná 1, CAJC, Klubový vítěz
mladých, Nejlepší mladý 52. Atlantisz
Mini-Memoar Rt.
581/08 19.11.2008 (Habarcs Mini Golf - Fricska Mini
Golf) chov.:
Megyeri Zsoltné, maj.: Megyeri Zsoltné výborná 3 53. Schakyra
Pálinkás Jó Reggelt HU Rt.672/09 28.06.2008 (Klein Aber Flein Germandachs - Fenomen
Pálinkás Jó Reggelt HU) chov.:
Takács Tímea, maj.: Takács Tímea přeřazena do mezitřídy 54. Dona Karan
Independen Line Člp/JTK/77939 12.12.2008 (F1 Schumi Pro Euro - Annais
Skar-Line Colour Range) chov.: Škarková Zdeňka, maj.: Škarková Zdeňka výborná 2 Jezevčík králičí
hladkosrstý feny mezitřída / female intermediate class 55. Fabula Rasa
Rus Bramers
Člp/JTK/77842 RKF
2245630 03.05.2008 (Slippin N Sliden Bonlon´s - Lunar
Lioness Pup Dachshaus) chov.:
Gorlova S.A., maj.: Procházková Gabriela výborná 1, CAC 56. Cherry Lady
Black Bohemia Člp/JTK/76590 03.05.2008 (Al-Domino Czuk Hodowla Myslinów - Apolenka
Black Bohemia) chov.: Klíčová Kristýna, maj.: Klíčová Kristýna velmi dobrá 2 53. Schakyra
Pálinkás Jó Reggelt HU Rt.672/09 28.06.2008 (Klein Aber Flein Germandachs - Fenomen
Pálinkás Jó Reggelt HU) chov.:
Takács Tímea, maj.: Takács Tímea přeřazeno z mezitřídy velmi dobrá 3 Jezevčík králičí
hladkosrstý feny třída otevřená / female open class 57. Indira
z Dolního konce ČLP/JTK/76405 24.04.2008 (Diriger Lisego Nosa - Cortina z
Dolního konce) chov.:
Navrátil Ladislav, maj.: Navrátil Ladislav výborná 2, r. CAC 58. Alien
Tiffany Moravia Člp/JTK/72950 05.10.2006 (Misza Zielone Mchy - Tiffany St. Eustach) chov.: Šimečková, Mgr. Hana, maj.: Cepáková Vlasta výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB Jezevčík králičí
hladkosrstý feny třída pracovní / female working class 59. Hemi
z Jeleniej Kotliny Člp/JTK/75396 PKR.IV-24337 17.06.2007 (Kerolain Ydgel Cacib v. Hodowla Myslinów - Emi z Jeleniej Kotliny) chov.: Górska, PL Barbara, maj.: Krejzková Anna výborná 1, CAC Jezevčík králičí
hladkosrstý feny třída vítězů / female winner class 60. Hala Bala
z Dolního konce ČLP/JTK/75217 16.09.2007 (George Gapro Bohemia - Scarlett z Drsné
planiny) chov.:
Navrátil Ladislav, maj.: Navrátil Ladislav výborná 2, r. CAC 61. Rachel
Gapro Bohemia Člp/JTK/73768 13.03.2007 (Teatime for Pup Dachshaus - Charlotta Gapro Bohemia) chov.: Procházková Gabriela, maj.: Procházková Gabriela výborná 1, CAC Jezevčík králičí
hladkosrstý feny třída veteránů / female veteran class 62. Linda Lissa
Sznuki Člp/JTK/60807/03 19.01.2001 (Dzeki Midernochs - Bessi Blanka
Sznuki) chov.: Heinisch, PL Joanna, maj.: Krejzková Anna výborná 1, nejlepší veterán, II. BIS veterán Jezevčík standard dlouhosrstý Jezevčík standard
dlouhosrstý psi třída dorostu / male puppy class 63. Acor
Amery Člp/J/78226 16.02.2009 (Enry Amery - Liliana Amery) chov.:
Spalová Hana, maj.: Slámová Libuše nadějný 2 64. Gerry
Leslie Leven Člp/J/78570 14.04.2009 (Dingo vom Nebelstein - Dream Leslie Leven) chov.: Novák Tomáš, maj.: Havlena Luboš velmi nadějný 1 Jezevčík standard
dlouhosrstý psi třída mladých / male junior class 65. Ikeo
vom Wenzelhof DTK09T0206L 30.11.2008 (Frank vom Wenzelhof - Omira vom
Wenzelhof) chov.:
Feller Bärbel, maj.: Feller Bärbel výborná 1, CAJC, nejlepší mladý,
BIS junior 66. Yukon
Amery ČLP/J/76900 19.06.2008 (Vest Amery - Sofi vom Lehhof) chov.:
Spalová Hana, maj.: Raab Václav výborná 2 67. Barney
z Achátu Člp/J/77666 12.09.2008 (Bak z Rubínu - Luisa Amery) chov.: Dvořáková Hana, maj.: Šebestová Marie výborná 3 Jezevčík standard
dlouhosrstý psi mezitřída / male intermediate class 68. Jack
z Údolí Vltavínů Člp/J/77191 21.06.2008 (Wilko v.d. Weidewiese - Dona z Údolí
Vltavínů) chov.:
Odehnal Josef, maj.: Odehnal Lukáš výborná 2, r. CAC 69. Derrick
du Chene Daniele Člp/J/77649/09 LOF211944 28.03.2008 (Risk-Too du Bois des Trolls - Reve-D\'Amour du Champ Bonin) chov.: Vedel Aline, maj.: Spalová Hana výborná 1, CAC, KV, BOB, II. BIS Jezevčík standard
dlouhosrstý psi třída otevřená / male open class 70. Tamis
Amery Člp/J/74740 03.07.2007 (Wilko v.d. Weidewiese - Vanessa
Amery) chov.:
Spalová Hana, maj.: Havlová Hana výborná 1, CAC 71. Adagio
ze Šedivínské stráně Člp/J/75747 13.02.2008 (Cajus v.d. Weidewiese - Betty z
Frýdlantské skály) chov.:
Zelinger Vladimír, maj.: Janušková Jana výborná 2, r. CAC Jezevčík standard
dlouhosrstý psi třída pracovní / male working class 72. Gimly z Henberk Člp/J/74998/08 04.02.2007 (Kerry Amery - Cita z Chabovce) chov.: Kretek Michael, maj.: Kretek Michael výborná 1, CAC Jezevčík standard
dlouhosrstý psi třída vítězů / male winner class 73. Cajus
von der Weidewiese Člp/J/72740/07 DTK0615080L 26.02.2006 (Metaxa von Taunushöhe - Tonja von
der Weidewiese) chov.: Pusch, D Anja, maj.: Ocasek Rudolf výborná 1, CAC Jezevčík standard
dlouhosrstý psi třída veteránů / male veteran class 74. Vest
Amery Člp/J/56569/02 19.10.2000 (Sylvester from Silly's Home - Sia
Amery) chov.: Spalová Hana, maj.: Spalová Hana výborná 1, nejlepší veterán, III. BIS veterán Jezevčík standard
dlouhosrstý feny třída štěňat / female baby class 75. Caramba
von Vosecky Člp/J/78734 02.05.2009 (Alibaba von Vosecky - Clér Amery) chov.:
Chrzová Blanka, maj.: Chrzová Blanka velmi nadějná 1 76. Hessi
z Mosteckého výsluní Člp/J/78687 27.04.2009 (Cajus v.d. Weidewiese - Eira z
Mosteckého výsluní) chov.: Ocasek Rudolf, maj.: Slánská Ivana velmi nadějná 2 Jezevčík standard
dlouhosrstý feny třída dorostu / female puppy class 77. Grace
Leslie Leven Člp/J/78573 14.04.2009 (Dingo vom Nebelstein - Dream Leslie
Leven) chov.: Novák Tomáš, maj.: Synková Jana velmi nadějná 1 – III. BIS dorost fena Jezevčík standard
dlouhosrstý feny třída mladých / female junior class 78. Ikea
vom Wenzelhof DTK09T0208L 30.11.2008 (Franko vom Wenzelhof - Omira vom
Wenzelhof) chov.: Feller Bärbel, maj.: Feller Bärbel výborná 1, CAJC 79. Zarra
Amery Člp/J/77678 20.09.2008 (Wilko von der Weidewiese - Victoria
Amery) chov.:
Spalová Hana, maj.: Zamastil Jiří výborná 2 80. Fabien
z Bezděkovského vrchu Člp/J/77700 26.09.2008 (Bruno od Karáskova potoka - Cinti z
Bezděkovského vrchu) chov.:
Steidlová Milada, maj.: Družecký, Ing. Pavel vyloučena z posuzování –
nezkontrolován chrup 81. Qvina
z Ostrožských jezer Člp/J/76856 30.05.2008 (Kerry Amery - Cassia z Ostrožských
jezer) chov.: Nedoma Jaroslav , maj.: Halló Miroslav výborná
3 Jezevčík standard dlouhosrstý feny
mezitřída / female intermediate class 82. Airin
z Achátu CLP/J/75450 24.11.2007 (Dirk Amery, Ich. - Luisa Amery) chov.:
Dvořáková Hana, maj.: Novák Petr Boleslavová
Soňa výborná 1, CAC 83. Xilly
Amery Člp/J/76891 18.06.2008 (Bruno od Karáskova potoka - Liliana Amery) chov.: Spalová Hana, maj.: Šindelářová Lucie výborná 2, r. CAC Jezevčík standard
dlouhosrstý feny třída otevřená / female open class 84. Cora
od Drážského rybníka Člp/J/71440 06.04.2006 (Ax z Burianky - Kora z Brzákova
kopce) chov.:
Chalupová Lucie, maj.: Chalupová Lucie velmi dobrá 4 85. Aranka
Mirojan Bohemia Člp/J/75610 06.01.2008 (Wilko v.d. Weidewiese - Flér Amery) chov.:
Švec, MVDr.
Jaroslav, maj.: Feix František
výborná 2, r. CAC 86. Ultra
vom Wenzelhof DTK07T0168L 29.01.2007 (Ibis vom Westerwald - Amira vom
Cranger Tor) chov.:
Feller Bärbel, maj.: Feller Bärbel výborná 1, CAC, Klubový vítěz,
nejkrásnější jedinec zahraničního vystavovatele 87. Bessy
z Kolínských strání Člp/J/75925 01.03.2008 (Wilko von der Weidewiese - Asta od Královy Hory) chov.: Bednář Petr , maj.: Červinka Petr velmi dobrá 3 Jezevčík standard
dlouhosrstý feny třída pracovní / female working class 88. Annie
z Kolínských strání ČLP/J/74731 29.06.2007 (Wilko v.d. Weidewiese - Asta od
Královy hory) chov.:
Bednář Petr, maj.: Beneš Jiří výborná 1, CAC 89. Izzy
z Údolí Vltavínů Člp/J/74721 17.06.2007 (Wilko v.d. Weidewiese - Dona z Údolí
Vltavínů) chov.: Odehnal Josef, maj.: Ihnatková Ilona velmi dobrá 2 Jezevčík standard
dlouhosrstý feny třída vítězů / female winner class 90. Fanny
Leslie Leven Člp/J/74746/ 15.07.2007 (Ibo ab Vedunia (FCI) - Caillie
Leslie Leven) chov.:
Novák Tomáš, maj.: Brzák Josef výborná 2 91. Queen Mary
Amery CLP/J/73124 12.11.2006 (Mozart von der Taunushöhe - Aira
Amery) chov.: Spalová Hana, maj.: Dvořáková Hana výborná 1, CAC Jezevčík standard dlouhosrstý feny třída
veteránů / female veteran class 92. Vanessa Amery Člp/J/59572/03 19.10.2000 (Sylvester from Silly's Home - Sia
Amery) chov.: Spalová Hana, maj.: Spalová Hana výborná 1, Jezevčík standard drsnosrstý Jezevčík standard
drsnosrstý psi třída štěňat / male baby class 93. Árny
z Lipanského potoka Člp/J/78892 20.05.2009 (Fox z Jezevčin - Eliška od Lužického
potoka) chov.: Černá Miluše , maj.: Černá Miluše nadějná Jezevčík standard
drsnosrstý psi třída dorostu / male puppy class 94. Denzl
z Lokte Člp/J/78221 15.02.2009 (Drix z Blýskavé - Axicola z Lokte) chov.:
Antal Petr, maj.: Leština Josef nadějná 2 95. Kolja
Revestreken's NO51668/09 22.02.2009 (Michelangelo Mikkels - Magicaroma) chov.: Aspevik Rita + Alte , maj.: Aspevik Rita + Alte Fairaisl Adam velmi nadějná 1 Jezevčík standard
drsnosrstý psi třída mladých / male junior class 96. Bobbi
von Sunderhaar FCI 08T2080R 08.07.2008 (Tino vom Leoprechting - Hera vom
Grenczek) chov.:
Beike Günter, maj.: Beike Günter nenastoupil 97. Uxi z Heřmanova domu Člp/J/77912 30.11.2008 (Drix z Blýskavé - Netty z Heřmanova
domu) chov.:
Heřman Josef, maj.: Šubrt Jaroslav výborná 3 98. Eddie
od Hepnera Člp/J/76648 12.05.2008 (Xaver Re-Fil - Connie od Hepnera) chov.:
Hepner Jaroslav, maj.: Sedláček Ladislav velmi dobrá 99. Fredy
od Tomášků Člp/J/77460 06.08.2008 (Dan od Tomášků - Cassie z Heřmanova
domu) chov.:
Pavlata Ladislav , maj.: Štajer Michal velmi dobrá 100. Varus
vom Linteler Forst 09T0118R 01.11.2008 (Pirsch vom Ahlesensee - Teresa vom
Linteler Forst) chov.:
Engel Dieter, maj.: Engel Dieter výborná 2 101. Ugo z Heřmanova domu Člp/J/77310 30.11.2008 (Drix z Blýskavé - Netty z Heřmanova
domu) chov.: Heřman Josef, maj.: Veselý Viktor výborná 1, CAJC, KVM Jezevčík standard
drsnosrstý psi mezitřída / male intermediate class 102. Alf Branko Člp/J/76033 13.03.2008 (Xaver Re-Fil - Zina z Ledenických
zahrad) chov.:
Danielovský Branko, maj.: Danielovský Branko velmi dobrá 4 103. Kid z Rechte Člp/J/77167/09 06.07.2008 (Teddy Horalka - Conny z Rechte) chov.:
Ille Radim, maj.: Ille Radim výborná 2, r. CAC 104. Falko
z Kochánecké Černavy Člp/J/76777 18.05.2008 (Cid z Kochánecké Černavy - Zena z
Kochánecké Černavy) chov.:
Plašil, Ing Miroslav, maj.: Sekera Jan velmi dobrá 105. Fram
Grand Amity Člp/J/76709 16.05.2008 (Teddy Horalka - Arma od Baraního
dolu) chov.: Přibáňová, Ing Michaela, maj.: Pokorný Josef velmi dobrá 106. Cauly
Monymir Člp/J/75787 20.02.2008 (Teddy Horalka - Besi z Pánovského
mlýna) chov.:
Jílek Miroslav , maj.: Rapáč Ondřej výborná 3 107. Artuš
z Brdlen Člp/J/75412 11.11.2007 (Guliver Wojtek's - Arleta u Hříbečku) chov.: Čapek Jaroslav, maj.: Štěpánková Magdalena výborná 1, CAC Jezevčík standard
drsnosrstý psi třída otevřená / male open class 108. Eddy od Kněžské
skály Člp/J/73725 15.03.2007 (Oran z Heřmanova domu - Atty od Kněžské
skály) chov.:
Jirásek Zdeněk, maj.: Fiala Vladimír výborná 109. Bor z Ledecké zahrady Člp/J/70488 14.09.2005 (Argo od Janovy boudy - Zoretka od
Řeky Lomnice) chov.:
Staník Antonín, maj.: David Pavel výborná 3 110. Erik
od Tomášků Člp/J/74935 28.07.2007 (Dan od Tomášků - Cassie z Heřmanova domu) chov.:
Pavlata Ladislav, maj.: Pavlata Ladislav výborná 1, ---- 111. Ivar
z Hlubocké hájovny Člp/J/76522 01.05.2008 (Alan ze Starého Valdeku - Terka z
Hlubocké hájovny) chov.:
Kesner Jan, maj.: Doubek Jaroslav velmi
dobrá 112. Bars
z Hustopečských rybníků Člp/J/76973 22.06.2008 (Lopós Duvadírtó - Nelli z Hustopečských
rybníků) chov.:
Kozlík Ladislav, maj.: Nikliborcová Simona výborná 4 113. Ingo
z Hlubocké hájovny Člp/J/76523 01.05.2008 (Alan ze Starého Valdeku - Terka z
Hlubocké hájovny) chov.:
Kesner Jan, maj.: Pilař Josef velmi dobrá 114. Bad z Borecké kovárny Člp/J/73900 04.04.2007 (Cip z Vědomic - Asta z Fifkova listu) chov.:
Pakandl Jiří, maj.: Procházka Stanislav velmi dobrá 115. Cid z Kochánecké Černavy Člp/J/72290/07 21.06.2006 (Kantor Revestreken's - Xena z
Kochánecké Černavy) chov.: Plašil Miroslav, maj.: Plašil Miroslav výborná 2 Jezevčík standard
drsnosrstý psi třída pracovní / male working class 116. Cajus
vom Rauhenstein 07T2670R 23.05.2007 (Igar od Vévody Huberta - Viktoria
vom Rauhetnstein) chov.:
Müller Dr. Marlies, maj.: Engel Dieter výborná 1, CAC, Klubový vítěz,
BIS tříd pracovních 117. Ozy Kamenný potok Člp/J/77947/09 SPKP/10597 09.04.2008 (Hannibal Wojtek's - Cira Kamenný
potok) chov.:
Poljak, Ing. Vladimír , maj.: Němec Václav výborná 118. Bartollini
Charissma Bohemia Člp/J/71636/09 25.04.2006 (Uruk Suddebok - Štefy od Řeky
Lomnice) chov.:
Procházka Vilém, maj.: Boček, MUDr. Miroslav velmi dobrá 119. Jamnik
od Vévody Huberta Člp/J/73817/09 04.04.2007 (Igar od Vévody Huberta - Karolina od Vévody Huberta) chov.:
Říha Tomáš, maj.: Kučera Zdeněk výborná 3 120. Larry
od Táborských Dvořáků Člp/J/74376 27.05.2007 (Art z Jezevčí Doliny - Hanny od
Táborských Dvořáků) chov.:
Dvořák, Bc. Pavel, maj.: Vaňha Petr velmi dobrá 121. Sambor
z Heřmanova domu Člp/J/74078/08 08.05.2007 (Lord z Vrchánova - Netty z Heřmanova
domu) chov.:
Heřman Josef, maj.: Kovařík Pavel výborná 2, r. CAC 122. Filip
od Kněžské skály Člp/J/77149 01.07.2008 (Oran z Heřmanova domu - Atty od
Kněžské skály) chov.:
Jirásek Zdeněk, maj.: Jirásek Zdeněk výborná 4 123. Harry
z Hulínských obor Člp/J/76301 12.04.2008 (Gor od Lubenského dvora - Mira od
Černých rytířů) chov.: Šimara Jindřich, maj.: Kalousek Ladislav velmi dobrá Jezevčík standard
drsnosrstý psi třída vítězů / male winner class 124. Vargo
Gala Bouček Člp/J/64206/05 16.01.2003 (Igon Bouček - Ida z Hlasivských
strání) chov.: Smolík Vlastimil, maj.: Boháček Milan výborná 1, CAC Jezevčík standard drsnosrstý psi třída
čestná / male honour class 125. Drix
z Blýskavé Člp/J/70015 07.07.2005 (Chlup od Petrboka - Chira z Voborky) chov.: Rus Václav, maj.: Veselý Viktor výborná Jezevčík standard
drsnosrstý feny třída dorostu / female puppy class 126. Honey
Viva Moravia Člp/J/78622 11.04.2009 (Kantor Revestreken's - Orka z
Heřmanova domu) chov.:
Rozmánková Michaela, maj.: Bidlová Ivana velmi nadějná 2 127. Bára
ze Strašilova Člp/J/78356 11.03.2009 (Bruno z Husína - Cora z Vrchánova) chov.:
Kolářová Marie, maj.: Kolářová Marie nadějná 128. Ebony
z Lokte Člp/J/78235 20.02.2009 (Calle von Michaels Weingarten - Axa
z Janovcové zahrady) chov.:
Antal Petr, maj.: Kafka Ivo velmi nadějná 1 129. Hillery
Viva Moravia Člp/J/78621 11.04.2009 (Kantor Revestreken's - Orka z
Heřmanova domu) chov.: Rozmánková Michaela, maj.: Rozmánková Michaela Srostlík Petr velmi nadějná 3 Jezevčík standard
drsnosrstý feny třída mladých / female junior class 130. Cibulka
od Jelení boudy Člp/J/77528 14.08.2008 (Estray Raptor - Arta Arbegy) chov.:
Wichtová, Ing. Jitka , maj.: Tichá Lea výborná 3 131. Fela
od Kněžské skály Člp/J/77154 01.07.2008 (Oran z Heřmanova domu - Atty od
Kněžské skály) chov.:
Jirásek Zdeněk, maj.: Souček Jiří výborná 132. Afra
z Řepčického lesa Člp/J/77553 26.08.2008 (Cip z Vědomic - Fatty z Burešova
dvora) chov.:
Kühn Ivan, maj.: Kunta Rudolf velmi dobrá 133. Fanny
od Tomášků Člp/J/77461 06.08.2008 (Dan od Tomášků - Cassie z Heřmanova domu) chov.:
Pavlata Ladislav, maj.: Fikejz Zdeněk velmi dobrá 134. Kalinda
v.d. Vliegende Kiep NHSB2732066 26.12.2008 (Especially for You New Wawe - Hiep
v.d. Vliegende Kiep) chov.:
Van Zijl Marion, maj.: Kerekes Ferenc výborná 1, CAJC, nejlepší mladý,
BIS mladá fena 135. Megi
z Výhledských lesů Člp/J/77656 08.09.2008 (Brit ze Srbského dvora - Xina od
Petrboka) chov.:
Kotyza Jindřich, maj.: Cerha Tomáš velmi dobrá 136. Cesmína
od Jelení boudy Člp/J/77529 14.08.2008 (Estray Raptor - Arta Arbegy) chov.:
Wichtová, Ing. Jitka, maj.: Štěpánková Magdalena výborná 137. Xita
vom Linteler Forst 09T0133R 04.12.2008 (Igar od Vévody Huberta - Nora vom
Schloss Weikersheim) chov.:
Engel Dieter, maj.: Engel Dieter výborná 2 138. Ugi z Heřmanova domu Člp/J/77913 30.11.2008 (Drix z Blýskavé - Netty z Heřmanova
domu) chov.: Heřman Josef, maj.: Veselý Viktor výborná 4 Jezevčík standard
drsnosrstý feny mezitřída / female intermediate class 139. Elvíra
z Vrchánova Člp/J/76356 26.04.2008 (Hannibal Wojtek's - Hajdy z
Lopenických kopců) chov.:
Vinklárek Miloš, maj.: Bittnerová Miluše výborná 1, CAC 140. Fergi
Viva Moravia Člp/J/75932 01.03.2008 (Hannibal Wojtek's - Orka z Heřmanova
domu) chov.:
Rozmánková Michaela, maj.: Rozmánková Michaela Srostlík Petr výborná 3 141. Alfa
z Maršálky Člp/J/76039 14.03.2008 (Karlos uit de Commandeurs Hoeve
- Aika ze Sluneční terasy) chov.:
Letňanský Otto, maj.: Sobolíkovi Blanka a Václav výborná 142. Trudy
Re-Fil Člp/J/75882 29.02.2008 (Chlup od Petrboka - Amálka Re-Fil) chov.:
Čandová Renata, maj.: Podlahová Lada odstoupila 143. Fany
z Kochánecké Černavy Člp/J/76779 18.05.2008 (Cid z Kochánecké Černavy - Zena z Kochánecké Černavy) chov.:
Plašil, Ing. Miroslav, maj.: Sekera Jan výborná 4 144. Elly Didi
Hlavinout Člp/J/76945 15.06.2008 (Hannibal Wojtek's - Didi Brony
Hlavinout) chov.:
Pomezný Miroslav, maj.: Pomezný Miroslav výborná 2, r. CAC 145. Jammy
Raptor Člp/J/76311 12.04.2008 (Haggis z Písků - Upwawet Hycon) chov.:
Skružná Gabriela , maj.: Zíka Jiří velmi dobrá 146. Fancy
z Landštejna Člp/J/76687 14.05.2008 (Teddy Horalka - Arlet z Ostrého Bečvy) chov.:
Rudík, Ing Richard, maj.: Pelikán Miroslav dobrá 147. Alma
z Vrbenské Člp/J/76227 07.04.2008 (Fox z Jezevčin - Alma z Trudného
vrchu) chov.:
Hořejš Jan, maj.: Hořejš Jan velmi dobrá 148. Fleur
Staccato Bohemia Člp/J/75954 25.02.2008 (Igar od Vévody Huberta - Vendula
Staccato Bohemia) chov.: Kristl, MVDr.
Richard, maj.: Maroušek Lukáš
velmi dobrá Jezevčík standard
drsnosrstý feny třída otevřená / female open class 149. Chalina
od Strážné skály Člp/J/75113 28.08.2007 (Guliver Wojtek's - Alma od Strážné
skály) chov.:
Košan Pavel, maj.: Kondruš Pavel nenastoupil 150. Cheron
od Strážné skály Člp/J/75115 28.08.2007 (Guliver Wojtek's - Alma od Strážné
skály) chov.:
Košan Pavel, maj.: Veselý Jiří velmi dobrá 151. Christy
od Strážné skály Člp/J/75116 28.08.2007 (Guliver Wojtek's - Alma od Strážné
skály) chov.:
Košan Pavel, maj.: Kašpar Jiří výborná 4 152. Onka
Re-Fil Člp/J/73792 25.03.2007 (Chlup od Petrboka - Betty Re-Fil) chov.:
Čandová Renata, maj.: Vinická Věra výborná 153. Tereza
z Heřmanova domu Člp/J/74885 22.07.2007 (Chlup od Petrboka - Kessy z
Heřmanova domu) chov.:
Heřman Josef, maj.: Heřman Josef výborná 1, CAC 154. Donka
z Blýskavé Člp/J/70016 07.07.2005 (Chlup od Petrboka - Chira z Voborky) chov.:
Rus Václav, maj.: Veselý Viktor výborná 3 155. Deina
z Ledecké zahrady Člp/J/74656 23.06.2007 (Okay od Řeky Lomnice - Zoretka od
Řeky Lomnice) chov.:
Staník Antonín, maj.: Král Václav velmi dobrá 156. Gimi
z Kochánecké Černavy Člp/J/77159 03.07.2008 (Hannibal Wojtek's - Xena z
Kochánecké Černavy) chov.:
Plašil Miroslav, maj.: Plašil Miroslav výborná 2, r. CAC 157. Zita
Javes Člp/J/75549 31.07.2007 (Sax Korida - Lesy Javes) chov.:
Veselý Jaroslav, maj.: Petříček Přemysl velmi dobrá 158. Gorinka
z Mirošovských vrchů Člp/J/72630 01.08.2006 (Igor z Kozíčku - Agi z Mirošovských
vrchů) chov.: Fuxa Lubomír, maj.: Pekárek Josef velmi dobrá Jezevčík standard
drsnosrstý feny třída pracovní / female working class 159. Serena
vom Linteler Forst 08T0718R 05.03.2008 (Ulrich vom Rauhetnstein - Luise vom Linteler Forst) chov.:
Engel Dieter, maj.: Engel Dieter výborná 2, r. CAC 160. Ula z Vlčetína Člp/J/74406 08.06.2007 (Falko od Pramene Svobody - Tora z
Vlčetína) chov.:
Hejlek Josef, maj.: Hejlek Josef velmi dobrá 161. Aris
Zorida Člp/J/75379 12.10.2007 (Claus vom Linteler Forst - Ida
Staccato Bohemia) chov.:
Železná Alena, maj.: Železná Alena výborná 1, CAC 162. Ebony
od Kněžské skály Člp/J/73727 15.03.2007 (Oran z Heřmanova domu - Atty od Kněžské skály) chov.:
Jirásek Zdeněk, maj.: Urban Michal výborná 3 163. Gita
ze Šumavské Člp/J/76548 13.05.2008 (Karlos uit de Commandeurs Hoeve - Saša
z Ostrého Bečvy) chov.:
Procházka Vladimír, maj.: Slavík František výborná 4 164. Catty
z Javorové ulice Člp/J/74015 26.04.2007 (Terry Zwi-Le-Ro - Dara z Chotára) chov.:
Tuček Petr, maj.: Tuček Petr výborná 165. Eky od Kněžské skály Člp/J/73726 15.03.2007 (Oran z Heřmanova domu - Atty od
Kněžské skály) chov.:
Jirásek Zdeněk, maj.: Novák Jiří výborná 166. Gira
z Rechte Člp/J/71878 19.05.2006 (Hero z Jarohněvic - Ida od Černých
rytířů) chov.: Ille Radim, maj.: Vyšata Jiří velmi dobrá Jezevčík standard
drsnosrstý feny třída vítězů / female winner class 167. Peggy
z Heřmanova domu Člp/J/70444/06 07.09.2005 (Lord z Vrchánova - Kessy z Heřmanova
domu) chov.:
Heřman Josef, maj.: Heřman Josef výborná 1, CAC, KV, BOB 168. Ida Staccato Bohemia Člp/J/62003/04 26.01.2002 (Nero z Košutky - Ivy Staccato) chov.:
Kristl, MVDr.
Richard, maj.: Železná Alena
výborná
2, r. CAC 169. Cora
Delaware Člp/J/75650 27.07.2007 (Kantor Revestreken's - Sabiuta
Delaware) chov.: Geana Radu a Ioan, maj.: Rozmánková Michaela Srostlk Petr výborná 3 Jezevčík standard
drsnosrstý feny třída veteránů / female veteran class 170. Kessy
z Heřmanova domu Člp/J/57889/01 28.02.2000 (Forrest Gump ab Hinc - Dorka z
Heřmanova domu) chov.: Heřman Josef, maj.: Heřman Josef výborná 1, Nejlepší veterán Jezevčík standard
drsnosrstý feny třída čestná / female honour class 171. Zorinka
Staccato Bohemia Člp/J/70826 14.12.2005 (Chlup od Petrboka - Ida Staccato
Bohemia) chov.:
Kristl, MVDr.
Richard, maj.: Železná Alena
výborná 1 172. Orka
z Heřmanova domu Člp/J/66884 24.04.2004 (Chlup od Petrboka - Kessy z
Heřmanova domu) chov.: Heřman Josef, maj.: Rozmánková Michaela Srostlík Petr výborná 2 Jezevčík standard hladkosrstý Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída štěňat / male baby class 333. Arny od Vaňkovy
skály člp/J/78860 25. 05. 2009 (Oscar z Poschinegeru – Ully z Poschingeru) Chov: Vaňková Jitka, maj.: Hlináková Jana Velmi
nadějný 1 334. Akim od Vaňkovy
skály člp/J/78862 25. 05. 2009 (Oscar z Poschinegeru – Ully z Poschingeru) Chov: Vaňková Jitka, maj.: Vaňková Jitka Nedostavil se 173. Bady
z Akátové cesty Člp/J/78840 22.05.2009 (Cato ze Zelené mýtiny - Rommy z
Poschingeru) chov.:
Kolář Ondřej, maj.: Kolář Ondřej Hercogová
Eva velmi nadějný 3 174. Percy
Fino Bohemia Člp/J/78953 18.05.2009 (Join the Fun Thor Skin Deep's - Hexe
Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela, maj.: Kretek Michael velmi nadějný 2 Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída dorostu / male puppy class 175. Bor od Hápovy Skály Člp/J/78318 08.03.2009 (Herold z Poschingeru - Bára Fera
Boemica) chov.:
Dolažal Antonín, maj.: Maršíkovi Karel a Jitka velmi nadějný 2 176. Dakar
z Moravského vikýře Člp/J/78239 24.02.2009 (Exclusive Goldader - Fatty z Vamberecké
stráně) chov.: Krátká Světlana, maj.: Nesvorní Dr. Jan a Ing. Ivana velmi
nadějný 1 – BIS dorost pes Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída mladých / male junior class 177. Artex
z Raholin Člp/J/76484 29.04.2008 (Dante z Vavřinečské hájovny - Chanel
Jadory) chov.:
Chodilová, Bc. Markéta , maj.: Neumannová Jitka velmi dobrá 4 178. Bertil
z Poschingeru Člp/J/77776 24.10.2008 (Magic Knight Basta - Chanel z
Poschingeru) chov.:
Filípkovi M. + V., maj.: Hlobil Pavel velmi dobrá 3 179. Ahur
Phillipo Saltatrix Člp/J77674 18.09.2008 (Cato Delbrüggers - Elischa ze Slívku) chov.:
Jandová Marie, maj.: Jandovy Marie a Klára výborná
1, CAJC, Nejlepší mladý, III. BIS mladý pes 180. Opium Red
Fino Bohemia Člp/J/77920 17.11.2008 (Enno Delbrüggers - Hexe Fino Bohemia) chov.: Tůmová Marcela, maj.: Maršíkovi Karel a Jitka výborná 2 Jezevčík standard
hladkosrstý psi mezitřída / male intermediate class 181. Garp
z Vamberecké stráně Člp/J/75640 26.01.2008 (Niky od Hagarda Orla - Frencis z
Vamberecké stráně) chov.:
Šubrt Josef, maj.: Müller Zdeněk výborná 2 182. Arry Attila
z Poschingeru Člp/J/76460 16.04.2008 (Xos Revestreken's - Rebeca z
Poschingeru) chov.: Filípkovi M. + V. , maj.: Hůla Jaroslav výborná 1, CAC Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída otevřená / male open class 183. Hak z Vavřinečské hájovny ČLP/J/74031/08 30.04.2007 (Dalibor z Mařenické fořtovny - Chanel
Jadory) chov.: Chodil Jan, maj.: Zawadil Jiří výborná 1, CAC, Klubový vítěz Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída pracovní / male working class 184. Caesar
z Chromova dvora Člp/J/76761 15.05.2008 (Dirk od Hájkovy lípy - Amálka z
Chromova dvora) chov.:
Chromová Hana, maj.: Hacmacová Eva velmi dobrá 4 185. Derick
Magic Seven Člp/J/75440 01.12.2007 (Irk z Poschingeru - Bretagne Magic
Seven) chov.:
Bednářová Lenka, maj.: Fialová Michaela výborná 2, r. CAC 186. Caramelo
ze Zelené mýtiny Člp/J/75356/09 29.05.2007 (Alaric Rufus van't Woeste Huys - Cora
ze Zábřežské olšiny) chov.:
Johanová Denisa, maj.: Johanová Denisa výborná 1, CAC 187. Jarus
Fino Bohemia Člp/J/66539/05 17.02.2004 (Enno Delbrüggers - Eyra Fabiola Fino) chov.:
Tůmová Marcela, maj.: Trejbalová Hana výborná 3 188. Waldo
z Poschingeru Člp/J/71110/07 27.01.2006 (Gold Diva Noire - Chanel z Poschingeru) chov.:
Filípkovi Marie + Vladimír, maj.: Hampová Darina velmi dobrá 189. Sam z Erbenky Člp/J/75334 12.10.2007 (Gilbert C. of Silvetta Origin - Amery
z Tisovského háje) chov.: Jansa Josef, maj.: Jansa Josef nedostavil se Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída vítězů / male winner class 190. Cato
Zelené mýtiny Člp/J/74355/09 29.05.2007 (Alaric Rufus van't Woeste Huys - Cora
ze Zábřežské olšiny) chov.:
Johanová Denisa, maj.: Johanová Denisa výborná 2, r. CAC 191. Oliver
Poschingeru Člp/J/66095/05 06.12.2003 (Rico of Lady Joan - Daffy z
Havlínského vrchu) chov.:
Filípkovi M. + V., maj.: Trejbal Jiří výborná 1, CAC 192. Andy
Amber Twine Člp/J/72431/07 07.07.2006 (Golem z Hory Lejškova - Puma Czuk Hodowla Myslinów) chov.: Zykánová Eva, maj.: Zykánová Eva velmi dobrá 3 Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída veteránů / male veteran class 193. Dante
z Vavřinečské hájovny Člp/J/61054/03 26.06.2001 (Danny z Havlínského vrchu - Corin z
Jírových dolů) chov.:
Chodil Jan, maj.: Chodilová Markéta nedostavil se 194. Golem
z Hory Lejškova Člp/J/57037/01 21.07.1999 (Tarot z Hetmanskiej Stanicy - Sofi z
Opatovy stezky) chov.: Dousková - Pešicová Bohumila, maj.: Zykánová Eva nedostavil se Jezevčík standard
hladkosrstý psi třída čestná / male honour class 195. Glenny
Cheiron Bohemia Člp/J/62322/03 06.04.2002 (Frederic z Poschingeru - Dianette
Fino) chov.: Molíková Marie, maj.: Filípková Marie výborná 1 Jezevčík standard
hladkosrstý feny třída štěňat / female baby class 334. Arka od Vaňkovy
skály člp/J/78866 25. 05. 2009 (Oscar z Poschinegeru – Ully z Poschingeru) Chov: Vaňková Jitka, maj.: Vaňková Jitka Nedostavil se 196. Bonnie
z Akátové cesty Člp/J/78843 22.05.2009 (Cato ze Zelené mýtiny - Rommy z
Poschingeru) chov.:
Kolář Ondřej, maj.: Kolář Ondřej Hercogová
Eva velmi nadějná 3 197. Peggy
Fino Bohemia Člp/J/78955 18.05.2009 (Join the Fun Thor Skin Deep's - Hexe Fino
Bohemia) chov.:
Tůmová Marcela, maj.: Tůmová Marcela velmi nadějná 2 198. Dina
z Tanaborku Člp/J/78916 26.05.2009 (Conny ze Zábřežské olšiny - Nora z Poschingeru) chov.: Válek Pavel, maj.: Jerie Jan velmi nadějná 1 Jezevčík standard
hladkosrstý feny třída dorostu / female puppy class 199. Bobina
od Hápovy skály Člp/J/78320 08.03.2009 (Herold z Poschingeru - Bára Fera
Boemica) chov.:
Doležal Antonín, maj.: Maršíkovi Karel a Jitka nedostavil se 200. Angie
Bella Moravia Člp/J/78446 31.03.2009 (Yahoo Diva Noire - Bella z Tanaborku) chov.: Leonhardtová Zdeňka, maj.: Leonhardtová Zdeňka velmi nadějná 1 – BIS
dorost fena Jezevčík standard
hladkosrstý feny třída mladých / female junior class 201. Ambra Clara
Saltatrix Člp/J77675 18.09.2008 (Cato Delbrüggers - Elischa ze Slívku) chov.:
Jandová Marie, maj.: Jandovy Marie a Klára výborná 1, CAJC 202. Betty
z Fischlovky Člp/J/76471 28.04.2008 (Dalibor z Mařenické fořtovny - Ebola
z Vrchu Severáku) chov.: Honke, Ing. Antonín , maj.: Kopecká Zuzana velmi dobrá 2 Jezevčík standard
hladkosrstý feny mezitřída / female intermediate class 203. Rio Star
z Mařenické fořtovny Člp/J/75649 31.12.2007 (Zak Eben-Ezer - Pepina z Mařenické
fořtovny) chov.:
Louda Jan, maj.: Louda Jan výborná 3 204. Dixie
z Tisovského háje Člp/J/76786 22.05.2008 (Ciapek Tasiemkowa Mafia - Witka z
Kordegardy) chov.:
Kubíková Ludmila, maj.: Kubíková Ludmila velmi dobrá 205. Demi
ze Zelené mýtiny CLP/J/75429 07.11.2007 (Ottocar Delbrüggers - Patty z
Kozíčku) chov.:
Johanová Denisa, maj.: Johanová Denisa výborná 2, r. CAC 206. Eyra
of Lady Erica Člp/J/76458 11.04.2008 (Enno Delbrüggers, ch. - Mara z
Poschingeru, ich.) chov.:
Filípek ml. Vladimír, maj.: Heuslerová Zdeňka výborná 1, CAC 207. Trapi z Mařenické
fořtovny Člp/J/77328 20.07.2008 (Zak Eben Ezer - Pepina z Mařenické
fořtovny) chov.:
Louda Jan, maj.: Kubátová Zuzana výborná 4 208. Inka
z Revíru zálesí Člp/J/76634 10.05.2008 (Dark Boy Miadroza - Gilda C. of
Silvetta Origin) chov.:
Krejza, Ing.
Jan, maj.: Bürgerová Kristýna
dobrá 209. Rio Sára
z Mařenické fořtovny Člp/J/75648 31.12.2007 (Zak Eben-Ezer - Pepina z Mařenické fořtovny) chov.: Louda, Ing Jan , maj.: Hošek Jan velmi dobrá Jezevčík standard
hladkosrstý feny třída otevřená / female open class 210. Fany z Heneberk Člp/J/74268/09 15.05.2007 (Gilbert C. of Silvetta Origin
- Pegi z
Kozíčku) chov.:
Kretek Michael , maj.: Kretek Michael výborná 1, CAC 211. Yorika
z Poschingeru Člp/J/74134 24.04.2007 (Boston z Opatovy stezky - Gwendy z
Poschingeru) chov.:
Filípkovi M + V. , maj.: Filípková Marie výborná 2, r. CAC 212. Senta
z Erbenky Člp/J/75337 12.10.2007 (Gilbert C. of Silvetta Origin - Amery
z Tisovského háje) chov.:
Jansa Josef, maj.: Jansa Josef nedostavil se 213. Sia z Erbenky Člp/J/75338 12.10.2007 (Gilbert C. of Silvetta Origin
- Amery z Tisovského háje) chov.:
Jansa Josef, maj.: Jansa Josef nedostavil se 214. Denisa
ze Zelené mýtiny Člp/J/75430 07.11.2007 (Ottocar Delbrüggers - Patty z
Kozíčku) chov.: Johanová Denisa, maj.: Pokorný Jan výborná 3 Jezevčík standard
hladkosrstý feny třída pracovní / female working class 215. Armína
z Pelechu Člp/J/76282/09 18.04.2008 (Dalibor z Mařenické fořtovny - Atila
z Příšovského údolí) chov.:
Vyzrál Aleš, maj.: Vyzrál Aleš výborná 4 216. Anelly
z Poschingeru Člp/J/76462 16.04.2008 (Xos Revestreken's - Rebeca z
Poschingeru) chov.:
Filípkovi M. + V. , maj.: Filípková Marie výborná 1, CAC.Klubový vítěz ,
BOB, BIS 217. Bella
z Tanaborku Člp/J/72278 16.06.2006 (Conny ze Zábřežské olšiny - Nora z Poschingeru) chov.:
Válek Pavel, maj.: Leonhardtová Zdeňka výborná 2, r. CAC 218. Carin z Fryšova domu Člp/J/72046 06.06.2006 (Eddy z Revíru zálesí - Hexa z Polesí
Valdštejna) chov.: Fryš Ladislav, maj.: Fryš Ladislav výborná 3 Jezevčík standard
hladkosrstý feny třída vítězů / female winner class 219. Honey z Vavřinečské
hájovny Člp/J/74032 30.04.2007 (Dalibor z Mařenické fořtovy
- Chanel
Jadory) chov.:
Chodil Jan, maj.: Chodilová Markéta výborná 1, CAC 220. Amery
z Tisovského háje Člp/J/70698 02.11.2005 (Gilbert C. of Silvetta Origin - Witka
z Kordegardy) chov.:
Kubíková Ludmila, maj.: Jansa Josef nedostavil se 221. Puma Czuk
Hodowla Myslinów Člp/J/65975/04 15.04.2003 (Barnaba Czuk Hodowla Myslinów - Winifreda
z Megary) chov.: Olesczuk Wanda, maj.: Zykánová Eva výborná 2, r. CAC Jezevčík standard
hladkosrstý feny třída čestná / female honour class 222. Rebeca
z Poschingeru Člp/J/6843807 23.12.2004 (Enno Delbrüggers - Daffy z
Havlínského vrchu) chov.:
Filípkovi M. + V. , maj.: Filípková Marie výborná 1, BIS tříd čestných 223. Cora
ze Zábřežské olšiny Člp/J/63966/04 01.11.2002 (Eden Fino - Herta z Havlínského
vrchu) chov.: Vitásek Herbert, maj.: Johanová Denisa nedostavil se Jezevčík trpasličí dlouhosrstý Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi třída štěňat / male baby class 224. Bastien
Chucky in Moravia Člp/JTK/78930 31.05.2009 (Cane di Amore Belle Amie - Anthaxia
vom Schwarzhain) chov.: Obrusníková Pavla, maj.: Obrusníková Pavla velmi nadějná 1 Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi třída dorostu / male puppy class 225. Andy
Všechlapský vrch Člp/JTK/78148 26.01.2009 (Balů z Poodří - Beky ze Sukorad) chov.: Palasová Anna, maj.: Palasová Miroslava nadějná 1 Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi třída mladých / male junior class 226. Envie de
Toi Toklarama's Člp/JTK/77220 10.07.2008 (Danny z Ostrožských jezer - Uta Klamap Debra) chov.:
Wastiaux Klára a Thomas, maj.: Wastiaux Klára a Thomas výborná
1, CAJC, KVM, Nejlepší mladý, II. BIS mladý pes 227. Grand-Ma
z Debry Člp/JTK/77581 21.08.2008 (Tom-Li z Debry - Desty-Li z Debry) chov.: Dvořáková Ludmila, maj.: Vernerová Helena velmi dobrá 2 Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi mezitřída / male intermediate class 228. Bambi
ze Stoupovy chaloupky Člp/JTK/76248 11.04.2008 (Dingo z Debry - Gena Silan Český) chov.:
Mozíková, MUDr.
Petra, maj.: Juřica Stanislav
výborná 1, CAC 229. Ernest
Elimar Doubrava Člp/J/77100 04.07.2008 (Balů z Poodří - Kety Věkor) chov.:
Svobodová, Mgr.
Lenka, maj.: Nesládek Josef
nedostavil
se 230. Titus
vom Dümmertal DTK08Z0132L 01.03.2008 (Sir vom Dümmertal - Ulme vom
Dümmertal) chov.: Hillman Ludger, maj.: Hillman Ludger výborná 2, r. CAC Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi třída otevřená / male open class 231. Odin
vom Dümmertal DTK07Z0432L/zw 18.09.2007 (Valentino Magic Man vom Talisman - Ursel
von der Allerbäcke) chov.:
Hillmann Ludger, maj.: Feller Bärbel výborná 3 232. Extraordinary
Es Anamsunamon Člp/JTK/77073 19.06.2008 (Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai - Doris z Ostrožských jezer) chov.:
Šafaříková Kateřina, maj.: Šafaříková Kateřina výborná 1, CAC, Klubový vítěz 233. Ayrton
Sirius Minor Člp/JTK/76007 15.03.2008 (Balů z Poodří - Mary Anne z
Těšínovských buků) chov.:
Lišková Miroslava, maj.: Lišková Miroslava výborná 2, r. CAC 234. Denny
z Neratovické skalky Člp/JTK/72736 30.08.2006 (Uli Klamap Debra - Cessy z
Neratovické skalky) chov.: Nováková Magda , maj.: Kerdová Hana výborná 4 6. Vltavín
z Nedošínského háje Člp/JTK/75019 10.08.2007 (Nobel Know-How Daks-Veg-As - Gwendy
z Nedošínského háje) chov.: Veselá Zdeňka, maj.: Veselá Zdeňka přeřazen z králičích výborná Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi třída pracovní / male working class 235. Dominic
z Bohdanečských lázní Člp/JTK/76596 05.05.2008 (Dominic Eupatrid - Cessy z
Bohdanečských lázní) chov.:
Kurča Josef, maj.: Viniarská Petra výborná 2, r. CAC 236. Frigo Gold Madeira Člp/JTK/76513 11.05.2008 (Tymián z Nedošínského háje - Blue
Beauty Gold Madeira) chov.:
Fajtová Olga, maj.:
Čejková Lenka velmi dobrá 3 237. Hyperion
Hippo Anamsunamon Člp/JTK/76074 14.03.2008 (Romeo von Benthener Forst - Djerba
Eset Anamsunamon) chov.: Šafaříková Kateřina, maj.: Šafaříková Kateřina výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi třída vítězů / male winner class 238. Oran
z Bílé chalupy Člp/JTK/72200/08 17.06.2006 (Every Euroman Kalokagathia Fai - Gigi
z Bílé chalupy) chov.:
Šmikmátorová, Ing. Jarmila, maj.: Trtíková Martina výborná 2, r. CAC 239. Desperado
Toklarama's Člp/JTK/75368 01.10.2007 (Tom-Li z Debry - Uta Klamap Debra) chov.: Wastiaux Klára a Thomas, maj.: Wastiaux Klára a Thomas výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý psi třída veteránů / male veteran class 240. Zero
z Těšínovských buků ČLP/JTK/59355 28.08.2000 (Winner della Canterana - Angie z
Tallenbergu) chov.: Sobolík Václav, maj.: Sobolíkovi Blanka a Václav výborná 1, Nejlepší veterán Jezevčík trpasličí dlouhosrstý feny třída
štěňat / female baby class 11. Afrodita
Hennquin Moravia Člp/JTK/78811 15.05.2009 (Romeo vom Benthener Forst FCI - Henessy
Trias Duo) chov.: Konkol Jozef, maj.: Konkol Jozef přeřazeno do
trpasličích velmi nadějná 1 Jezevčík trpasličí dlouhosrstý feny třída
dorostu / female puppy class 241. Afra
Naše Poupátko Člp/JTK/78195 10.02.2009 (Extraordinary Esprit Kalokagathia
Fai - Zambi-Ma z Debry) chov.:
Tolarová Lucie, maj.: Nejmanová Hana nadějná 2 242. Alfa
Naše Poupátko Člp/JTK/78194 10.02.2009 (Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai - Zambi-Ma z Debry) chov.: Tolarová Lucie, maj.: Tolarová Lucie velmi nadějná 1 Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý feny třída mladých / female junior class 243. Allien
Chucky in Moravia Člp/JTK/77742 20.09.2008 (Benno von den Ruhner Bergen - Anthaxia
vom Schwarzhain) chov.:
Obrusníková Pavla, maj.: Obrusníkovi Pavla + Petr výborná 1, CAJC, KVM 244. Hummel
von der Mädchenklause DTK08Z0315L 07.06.2008 (Ben von der Mädchenklause - Gisa von Lüthorst) chov.: Beckmann Edda, maj.: Beckmann Edda velmi dobrá 2 Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý feny mezitřída / female intermediate class 245. Amy Lee
Sirius Minor Člp/JTK/76009 15.03.2008 (Balů z Poodří - Mary Anne z
Těšínovských buků) chov.:
Lišková Miroslava, maj.: Lišková Miroslava výborná 1, CAC 246. Fiebie
Gold Madeira Člp/JTK/76514 11.05.2008 (Tymián z Nedošínského háje - Blue
Beauty Gold Madeira) chov.: Fajtová Olga, maj.: Klášterkovi Gabriela a Jan nedostavil se Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý feny třída otevřená / female open class 247. Christa
Eupatrid Člp/JTK/73448 07.02.2007 (Uli Klamap Debra - Doris Trias Duo) chov.:
Vocetka Josef, maj.: Rajzrová Jana nedostavil se 248. Isabelline
Trias Duo ČLP/JTK/75184 17.08.2007 (Shaker v.d.Wijsterhoeve - Ginger
Genie Kalokagathia Fai) chov.:
Nováková Daniela, maj.: Hanus Milan nedostavil se 249. Ewelin
Gold Madeira Člp/J/75612 07.01.2008 (Red Rum Klamap Debra - Sally Klamap
Debra) chov.:
Fajtová Olga, maj.: Kopová Jana vyloučena z posuzování –
vpáčený špičák 250. Unica
Gapro Bohemia Člp/JTK/75516 13.12.2007 (Norbert z Nedošínského háje - Jenifer
Gapro Bohemia) chov.: Procházková, Ing.
Gabriela, maj.: Prokůpková,
Ing. Marie výborná 3 251. Odette
Evasion
Člp/JTK/77250 PKR.IV-24681Dm 28.02.2008 (Yabadabadoo Kalokagathia Fai - Quomtess
von Rainerschlossl) chov.:
Pasiberk, PL Lucyna, maj.: Šafaříková Kateřina výborná 2, r. CAC 252. Luci
z Radotínských strání Člp/JTK/76480 28.04.2008 (Adámek od Vejprnického potoka - Gejša-E
z Radotínských strání) chov.:
Chmelař Ladislav , maj.: Lišková Miroslava velmi dobrá 4 253. Beata
z Těšínovských buků Člp/JTK/76108 29.03.2008 (Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai - Rosemary z Těšínovských buků) chov.: Sobolík, Ing. Václav , maj.: Sobolíkovi Blanka a Václav výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý feny třída pracovní / female working class 254. Judy
Trias Duo Člp/JTK76756 05.05.2008 (Romeo v. Benthener Forst - Dypsi
Trias Duo) chov.: Nováková PhDr. Daniela, maj.: Fairaisl Adam výborná 1, CAC.Klubový vítěz, BOB Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý feny třída vítězů / female winner class 255. Dianette
Happy Krion Člp/JTK/74439/08 30.05.2007 (Jef ze Štípek - Zuniga Piccolo
Gitano) chov.:
Chyba Milan, maj.: Brumarová Nicole Trtíková Martina výborná 2, r.
CAC 256. Henessy
Trias Duo Člp/JTK/71694 04.04.2006 (Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai - Dypsi Trias Duo) chov.:
Nováková, Mgr. Daniela, maj.: Konkol Jozef velmi dobrá 3 257. Sofia
z Těšínovských buků Člp/JTK/73284 01.01.2007 (Easter Egg Kalokagathia Fai - Rosemary
z Těšínovských buků) chov.: Sobolík, Ing. Václav, maj.: Sobolíkovi Blanka a Václav výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý feny třída veteránů / female veteran class 258. Cibetka
z Nedošínského háje Člp/JTK/54040/99 07.03.1998 (Dingo vom Seeräuber - Gwendy z
Kublova) chov.: Veselá Zdeňka, maj.: Veselá Zdeňka výborná 1 Jezevčík trpasličí
dlouhosrstý feny třída čestná / female honour class 259. Blue Beauty
Gold
Madeira Člp/JTK/71331/07 27.03.2006 (Nemo Dlugie Cudo - Sally Klamap
Debra) chov.:
Fajtová Olga, maj.: Fajtová Olga výborná 3 260. Mary Anne
z Těšínovských buků Člp/JTK/71466 12.04.2006 (Ferdinand vom Beerenpfuhl - Rosemary
z Těšínovských buků) chov.:
Sobolík, Ing.
Václav, maj.: Lišková Miroslava
výborná 1, III. BIS tříd čestných 261. Rosemary
z Těšínovských buků Člp/JTK/65268 19.06.2003 (Winner della Canterana - Angie z
Tallenbergu) chov.: Sobolík, Ing. Václav, maj.: Sobolíkovi Blanka a Václav výborná 2 Jezevčík trpasličí drsnosrstý Jezevčík trpasličí
drsnosrstý psi třída štěňat / male baby class 262. Cousteau
Vormicelli Člp/JTK/79043 03.06.2009 (Lonely Little Lord Kalokagathia Fai - Artemis Vormicelli) chov.: Badejová, MUDr.
Romana, maj.: Landová Miroslava
velmi nadějná 1 – II. BIS štěně Jezevčík trpasličí
drsnosrstý psi třída dorostu / male puppy class 263. Caspian
Dogabo Člp/JTK/78418 21.03.2009 (Oberon . - Gábi Rosmery) chov.: Doničová Šárka, maj.: Prudký Lukáš Pittnerová Ivana velmi nadějná 1 – III. BIS dorost
pes Jezevčík trpasličí
drsnosrstý psi třída mladých / male junior class 264. Buck Hound
Buff Line Pro Euro Člp/JTK/77627 19.08.2008 (Federico Fellini Sweetax - Madonna Mia
Vitoraz) chov.:
Brožová Petra, maj.: Brožovi Miroslav a Petra velmi dobrá 4 265. Clark
z Fürstenberského revíru Člp/JTK/77981 21.12.2008 (Icon of Indianajones Sweetax - Ulrika
od Strážné skály) chov.:
De Finová Zdeňka, maj.: Písecká Lucie velmi
dobrá 266. Andy
Johanův důl Člp/JTK/77801 24.10.2008 (Yesterday Piccolo Gitano - Odetta
Svatoborský revír) chov.:
Čapková Dagmar, maj.: Pišl Jiří nedostavil se 267. Bramboráček
Valentinka Člp/JTK/77877 19.11.2008 (Icon of IndianaJones Sweetax - Freckled
Fergie Sweetax) chov.:
Benediktová Kateřina, maj.: Benediktová Kateřina výborná 3 268. The Winner
Takes It All Vitoraz Člp/JTK/77846 02.11.2008 (Klauris Richard ot Mariny Kuranovoy - Happy Diva Vitoraz) chov.:
Bušta, Ing.
Jan, maj.: Bušta Jan výborná 1, CAJC, Klubový vítěz
mladých, BIS mladý pes 269. Šupík
ze Smrčí Člp/JTK/78038 31.12.2008 (Xirius Kalokagathia - U Kakaya
Kralya Lisego Nosa) chov.:
Novozámská, MVDr. Katka, maj.: Vrátilová Viktorie velmi dobrá 270. Dag Live
Foxe's Castle Člp/JTK/76983 05.06.2008 (Icon of Indianajones Sweetax - Vanessa
D'Amour Vitoraz) chov.:
Krušinová Veronika, maj.: Krušinová Veronika velmi dobrá 271. Almonte
Hycon Člp/JTK/78806 PKR.IV-24975 29.09.2008 (Massimiliano Freckle-Face - Capri
Idol Hycon) chov.: Andersohn, PL Robert, maj.: Fairaisl Adam výborná 2 Jezevčík trpasličí
drsnosrstý psi mezitřída / male intermediate class 272. Pop Idol
Vitoraz Člp/JTK/76400 22.04.2008 (Artus von Dinklage - Karkulka At
Vitoraz Valentinka) chov.:
Bušta, Ing.
Jan, maj.: Bušta Jan výborná 1, CAC, Klubový vítěz 273. Darwin
Pierot Bohemia Člp/JTK/76553 17.05.2008 (Oberon . - Jantara z Rydlewa) chov.:
Melčák Vladimír, maj.: Bryndová Renata výborná 3 274. Zrníčko
Valentinka Člp/JTK/77005 11.06.2008 (Icon of Indianajones Sweetax - Debrecínka
Valentinka) chov.: Benediktová Kateřina, maj.: Fuksovi H. a V. výborná 2, --- Jezevčík trpasličí
drsnosrstý psi třída otevřená / male open class 275. Vicarius
Victor Brio Bohemica Člp/JTK/75436 05.11.2007 (Icon of Indianajones Sweetax - Impolite
Daisy Brio Bohemica) chov.:
Bělohlávková Marie, maj.: Soukalová Iva velmi dobrá 2 276. Nils
Catullus A2080014 22.07.2007 (Veni-Nidi-Vici Palicsparti - Bella
Ligetfalvi) chov.:
Tünde Pechy, maj.: Beike Günter výborná
1, CAC 277. Arny
od Novosadské studánky Člp/JTK/74245 24.05.2007 (Only You Vitoraz - Bára od Nežárecké
tůně) chov.:
Osička J., maj.: Vítovcová Taána nedostavil se 278. Archibald
King Line Pro Euro Člp/JTK/74828 30.06.2007 (Varenne . - Madonna Mia Vitoraz) chov.: Brožová Petra, maj.: Takács Tímea neposouzen pro bázlivou povahu Jezevčík trpasličí
drsnosrstý psi třída pracovní / male working class 279. Jackpot
von Sunderhaar FCI 06Z1687R/Zw 07.04.2006 (Leonardo von Schottenfeld - Lilli
von Sunderhaar) chov.:
Beike Günter, maj.: Beike Günter výborná 3 280. Quentin T.
Valentinka Člp/JTK/71706/07 06.04.2006 (Dalamánek Valentinka - Twinky
Kalokagathia) chov.:
Benediktová Kateřina, maj.: Fuksovi H. a V. výborná 1, CAC 281. Tassilo
v.d. Rotlinde 08Z0274R/Zw 04.03.2008 (Wotan vom Rainerschlössl - Aemy von
der Holtgarde) chov.:
Lepever Julien , maj.: Kindt Hartmut výborná 2, r. CAC 282. Alfréd
Tety Běty Člp/JTK/75352 20.10.2007 (Icon of Indianajones Sweetax - Deli
pod Vrchem) chov.: Lukešová, Ing. Helena, maj.: Bendíková Lucie neposouzen – vpáčené špičáky Jezevčík trpasličí
drsnosrstý psi třída veteránů / male veteran class 283. Boss
od Vévody Huberta Člp/JTK/49021/96 27.04.1995 (Zar vom Rainerschlössl - Cathy
Vitoraz) chov.: Říha Tomáš , maj.: Březinová Světla výborná 1, nejlepší veterán, BOB veterán, BIS
veterán Jezevčík trpasličí
drsnosrstý feny třída dorostu / female puppy class 284. Ebony
z Říše divů Člp/JTK/78615 08.04.2009 (Magic Alladyn Brzdac - Chosefina Cher Czech Originál) chov.:
Siegelová Veronika, maj.: Čapková Dagmar nadějná 2 285. Evelína
z Říše divů Člp/JTK/78617 08.04.2009 (Magic Alladyn Brzdac - Chosefina
Cher Czech Originál) chov.:
Siegelová Veronika , maj.: Jedličková Dana velmi nadějná 1 – II. BIS dorost
fena 286. Aloe
z Floriánova panství Člp/JTK/78635 20.04.2009 (Lonely Little Lord Kalokagathia Fai - Štafetka Valentinka) chov.: Floriánová Blanka, maj.: Floriánová Blanka nadějná
3 Jezevčík trpasličí
drsnosrstý feny třída mladých / female junior class 287. Beatrix
Witch Line Pro Euro Člp/JTK/77629 19.08.2008 (Federico Fellini Sweetax - Madonna
Mia Vitoraz) chov.:
Brožová Petra, maj.: Brožovi Miroslav a Petra výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý,
II. BIS mladá fena 288. Cilka
od Chrudoše Člp/JTK/77956 09.12.2008 (Krištof Sariver - Emilka Polover) chov.:
Řehořková,. MVDr. Pavlína, maj.: Mottlová Alena velmi dobrá 4 289. Veronica
Luisa Vitoraz Čko/JTK/78013 07.12.2008 (Lonely Little Lord Kalokagathia Fai - Give Me Some Life Vitoraz) chov.:
Bušta, Ing. Jan , maj.: Bartošová Lucie nedostavil se 290. Undiscovered
Beauty Vitoraz Člp/JTK/77859 15.11.2008 (Mailer Daemon Vitoraz - Kuala Lumpur
Vitoraz) chov.:
Bušta, Ing.
Jan , maj.: Sedláková Veronika
velmi dobrá 3 291. Samantha
Fox Vitoraz Člp/JTK/77635 30.08.2008 (Artus von Dinklage - Once More
Feeling del Gotha) chov.: Bušta, Ing. Jan,
maj.: Bušta Jan výborná 2 Jezevčík trpasličí
drsnosrstý feny mezitřída / female intermediate class 292. Chvala
z Dolního konce ČLP/JTK/75518 18.12.2007 (Brumbál Professor Pro-Euro -
Tiny Tot From
Sparkling Brook) chov.:
Navrátil Ladislav, maj.: Strmisková Daniela dobrá 4 293. Dalila
z Říše divů Člp/LTK/77024 15.06.2008 (Icon of Indianajones Sweetax - Amálka z Říše divů) chov.:
Siegelová Veronika, maj.: Balášová Lucie nedostavil se 294. Xsara
Citrónek Valentinka Člp/JTK/75949/09 23.02.2008 (Dalamánek Valentinka - Twinky
Kalokagathia) chov.:
Benediktová Kateřina, maj.: Benediktová Kateřina výborná 2, r. CAC 295. Aneli
z Plischakovy hroudy Člp/JTK/76105 25.03.2008 (Charlie Chaplin Kalokagathia Fai - Touch
Me Vitoraz) chov.:
Plischková, DiS. Romana , maj.: Sedláková Veronika velmi dobrá 3 296. Bibianna Dogabo Člp/JTK/75983 06.03.2008 (Yum-Yum Piccolo Gitano - Kelly
Rosmery) chov.: Doničová Šárka, maj.: Doničová Šárka výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
drsnosrstý feny třída otevřená / female open class 297. Kuala
Lumpur Vitoraz Člp/JTK/73238 12.12.2006 (Flamendr Idol Hycon - Touch Me Vitoraz) chov.: Bušta, Ing. Jan,
maj.: Sedláková Veronika výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
drsnosrstý feny třída pracovní / female working class 298. Aiby
z Kordské hájenky Člp/JTK/77133 25.06.2008 (Dalamánek Valentinka - Fingi od Řeky
Lomnice) chov.:
Topka Václav, maj.: Topka Václav výborná 2, r. CAC 299. Štafetka
Valentinka Člp/JTK/73014 09.10.2006 (Shadow von Margelchopf - Myšička
Valentinka) chov.:
Benediktová Kateřina, maj.: Floriánová Blanka velmi dobrá 4 300. Ragtime
Rasha Kalokagathia Fai Člp/JTK/77347 25.07.2008 (Oberon . - Jorika z Rydlewa) chov.:
Fairaisl Lukáš , maj.: Fairaisl Adam výborná 3 301. Artemis
Vormicelli Člp/JTK/70971/07 13.01.2006 (Dalamánek Valentinka - Chňapinka Valentinka) chov.: Badejová Romana, maj.: Badejová Romana výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, III. BIS Jezevčík trpasličí
drsnosrstý feny třída vítězů / female winner class 302. Devil
Inside Pavlo Napa Člp/JTK/73039/08 15.10.2006 (Flamendr Idol Hycon - When I need
You Vitoraz) chov.:
Bícová Pavla, maj.: Bícová Pavla velmi dobrá 2 303. Tiny Tot
from Sparkling Brook Člp/JTK/68318 25.10.2004 (Fiction Randee Vitoraz - Buggy
Rosmery) chov.: Bušta Ing. Jan, maj.: Navrátil Ladislav výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
drsnosrstý feny třída veteránů / female veteran class 304. Twinky
Kalokagathia Člp/JTK/57582/01 22.11.1999 (Idol Lamark - Phoebe Kalokagathia) chov.:
Fairaislová Lenka, maj.: Benediktová Kateřina výborná 1, nejlepší veterán 305. Ria ze Smrčí Člp/JTK/51502 20.07.1996 (Gaston v. Böhmen - Hrozinka ze Smrčí) chov.: Novozámská, MVDr. Katka, maj.: Strnadová Zdenka velmi dobrá 2 Jezevčík trpasličí drsnosrstý feny třída
čestná / female honour class 306. Chňapinka
Valentinka Člp/JTK/65088/05 18.05.2003 (Sinjoor v.d. Stoofhoeve - Twinky
Kalokagathia) chov.: Benediktová Kateřina, maj.: Badejová Romana výborná 1, II. BIS tříd čestných Jezevčík trpasličí hladkosrstý Jezevčík trpasličí
hladkosrstý psi třída štěňat / male baby class 307. King of The
Ring Onyx Moravia Člp/JTK/78777 12.05.2009 (Unicum Magic Rainbow - Honey Bunny
Onyx Moravia) chov.:
Kapounová Kateřina, maj.: Gabčan Bohuslav přeřazen do králičích 308. Lone Sorti
Dachshaus Člp/JTK/78767 09.05.2009 (Bright Boy Dachshaus - Cipher
Confetti Dachshaus) chov.:
Stanovoi Marika, maj.: Stanovoi Marika nenastoupil 309. Only You
Tergy Člp/JTK/79123 31.05.2009 (Kerolain Ydgel Cacib v Hodowla Myslinów - Checkmate Tergy) chov.: Krejzková Anna, maj.: Krejzková Anna velmi nadějná 1 Jezevčík trpasličí
hladkosrstý psi třída dorostu / male puppy class 310. Nugget
Tergy Člp/JTK/78277 11.02.2009 (Kerolain Ydgel Cacib v Hodowla Myslinów - Honey Kiss Tergy) chov.: Krejzková Anna, maj.: Krejzková Anna velmi nadějná 1 – II. BIS dorost pes Jezevčík trpasličí
hladkosrstý psi třída mladých / male junior class 311. Jewel Dark
Pro Euro Člp/JTK/77634 05.09.2008 (Dark Cloud Spektrum - Aela de Ker Ki
Douar) chov.:
Brož Miroslav, maj.: Naassens-Delespierre Frans a Nicole výborná 1, CAJC, nejlepší mladý 312. Xenon
Gapro Bohemia Člp/JTK/77601 26.08.2008 (Bright Boy Dachshaus - Charlotta
Gapro Bohemia) chov.:
Procházková, Ing. Gabriela, maj.: Vyzrálová Šárka výborná 2 313. Mocha
Coffee Sundsdals Člp/JTK/78551 DK18589/2008 23.08.2008 (Hot Chocholate Duchwoods - Uma
Palata Lisego Nosa) chov.: Sundsdal, DK Gitte, maj.: Klíčová Kristýna výborná 3 43. Abu-Dhabi Mini-Memoar Rt.577/08 19.11.2008 (Habarcz Mini Golf - Fricska Mini
Golf) chov.: Megyeri Zsoltné, maj.: Megyeri Zsoltné přeřazen z králíků výborná 4 Jezevčík trpasličí
hladkosrstý psi mezitřída / male intermediate class 314. Lucky
Tergy Člp/JTK/75729 27.01.2008 (Kerolain Ydgel Cacib v Hodowla Myslinów - Checkmate Tergy) chov.: Krejzková Anna, maj.: Krejzková Anna výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
hladkosrstý psi třída otevřená / male open class 315. Wigo
Gapro Bohemia Člp/JTK/77174 08.07.2008 (Misza Zielone Mchy - Hopsa Heisa
Abedar´s) chov.: Procházková Gabriela, maj.: Procházková Gabriela výborná 1, CAC Jezevčík trpasličí
hladkosrstý psi třída pracovní / male working class 316. Valentin
Gapro Bohemia ČLP/JTK/75524/09 15.12.2007 (Enviable Exlibris Dachshaus - Lisego
Nosa Lavazzi Club, CH.) chov.:
Procházková Ing. Gabriela, maj.: Trankovský Alexandr výborná 2, r. CAC 317. Chic
Chambertin Pro Euro Člp/JTK/75556 19.12.2007 (Zhen-Shen Lisego Nosa - Arabela
Princess Pro Euro) chov.: Brož Miroslav, maj.: Brožovi Miroslav a Petra výborná 1, CAC, III. BIS tříd pracovních Jezevčík trpasličí
hladkosrstý psi třída vítězů / male winner class 318. Optimus
Formula Uspeha Člp/JTK/77918 RKF2255230 25.03.2008 (Nosferatu del Gotha - Super Hit
Formula Uspeha) chov.:
Khapaeva, RUS Irina, maj.: Krejzková Anna výborná 2, r. CAC 319. F1 Schumi
Pro Euro Člp/JTK/72012/08 24.04.2006 (Diriger Lisego Nosa - I Feel Good
vom Top Torn) chov.: Brož Miroslav, maj.: Brožovi Miroslav a Petra výborná 1, CAC, KV, BOB Jezevčík trpasličí
hladkosrstý feny třída štěňat / female baby class 320. Ornella
Tergy Člp/J/73130 31.05.2009 (Kerolain Ydgel Cacib Hodowla Myslinów - Checkmate Tergy) chov.: Krejzková, Ing. Anna, maj.: Veselý Viktor velmi nadějná 1 -
BIS štěně Jezevčík trpasličí
hladkosrstý feny třída mladých / female junior class 321. Agnetha
Obsidian Bohemia Člp/J/77303 27.07.2008 (Misza Zielone Mchy - Art of Love
Rewin Bohemia) chov.: Zemanová Ivana , maj.: Novák Miroslav výborná 1, --- Jezevčík trpasličí hladkosrstý feny
mezitřída / female intermediate class 322. Kety
Od Litoltova Člp/JTK/77377 16.07.2008 (Kazmér Dél-Smógyi - Amy Adaxin) chov.:
Mašek Přemysl, maj.: Mašek Přemysl velmi dobrá 3 323. Verena Gapro Bohemia Člp/JTK/75525 15.12.2007 (Enviable Exlibris Dachshaus - Lavazzi
Club Lisego Nosa) chov.:
Procházková Gabriela, maj.: Procházková Gabriela výborná 1, CAC 324. Cheilla Sue
Black Bohemia Člp/JTK/76589 03.05.2008 (Al-Domino Czuk Hodowla Myslinów - Apolenka
Black Bohemia) chov.: Klíčová Kristýna, maj.: Klíčová Kristýna výborná 2, r. CAC Jezevčík trpasličí
hladkosrstý feny třída otevřená / female open class 325. Coca Cola
Wassa Duo Člp/JTK/76860 30.05.2008 (Onyx Obsession Grandgables - Gréta z
Jašového koutku) chov.:
Vašinová Karla, maj.: Žára Zdeněk velmi dobrá 3 326. Bijou-Bijou
Teriel ČLP/JTK/75044 27.07.2007 (Onyx Obsession Grandgables - Femme
Fatale Onyx Moravia) chov.:
Škopíková Michaela, maj.: Havránková Andrea výborná 1, CAC, KV 327. Cortina
z Dolního konce Člp/JTK/70753 22.11.2005 (Benny Májová radost - Suzanne z Drsné planiny) chov.:
Navrátil Ladislav, maj.: Navrátil Ladislav velmi dobrá 328. Juki
od Litoltova Člp/JTK/75373 12.10.2007 (Goofy Tergy - Amy Adaxin) chov.:
Mašek Přemysl, maj.: Mareš Jan velmi dobrá 329. Dara
Vlama Člp/JTK/74708 10.07.2007 (Diriger Lisego Nosa - Caccia Vlama) chov.:
JUDr. Helešicová Hana, maj.: MVDr. Plešová Daniela Ing. Procházková Gabriela velmi dobrá 330. Hermiona
Little Witch Pro Euro Člp/JTK/74958 01.08.2007 (Magicwoodoo Bauchal's - I Feel Good
vom Top Torn) chov.: Brož Miroslav, maj.: Brožovi Miroslav a Petra výborná 2, r. CAC Jezevčík trpasličí
hladkosrstý feny třída pracovní / female working class 331. Melody
Tergy ČLP/JTK/77110 18.06.2008 (Dier Tiger Tergy - Fata-Elita
Ksiažecy Dwór) chov.: Krejzková Anna, maj.: Capková Markéta velmi dobrá 2 332. Lollipop
Tergy Člp/JTK/75732 27.01.2008 (Kerolain Ydgel Cacib v. Hodowla Myslinów - Checkmate Tergy) chov.: Krejzková Anna, maj.: Krejzková Anna výborná 1, CAC
Soutěž o nejkrásnější pár jezevčíků
I. místo jezevčík standard hladkosrstý jezevčík
hladkosrstý standardní maj.:
Eva Zykánová jezevčík
hladkosrstý standardní maj.:
Denisa Johanová jezevčík
hladkosrstý standardní maj.:
Denisa Johanová jezevčík
hladkosrstý trpasličí maj.:
Miroslav a Petra Brožovi jezevčík
trpasličí dlouhosrstý maj.:
Bc. Martina Trtíková jezevčík
drsnosrstý trpasličí maj.: Ing. Jan Bušta II. místo
maj.: Lišková Miroslava III. místo Soutěž
chovatelských skupin
z Poschingeru II. místo
Amery
Hana Spalová, jezevčík
standard dlouhosrstý III. místo Anamsunamon
Kateřika Šafaříková, jezevčík
trpasličí dlouhosrstý Vitoraz
Ing. Jan Bušta, jezevčík
drsnosrstý trpasličí I. místo Valentinka
Kateřina Benediktová, Jezevčík
drsnosrstý trpasličí Soutěž
dítě a pes
Lenka
Boháčková (15), Jezevčík drsnosrstý standardní Pavel
Cepák (10), jezevčík hladkosrstý králičí Karolínka
Fajtová (10), jezevčík dlouhosrstý trpasličí Hana
Filípková (6), jezevčík standard hladkosrstý Jan
Jedlička (11), jezevčík drsnosrstý trpasličí Lukáš
Jedlička (7), jezevčík drsnosrstý trpasličí Iveta
Jeriová (11), jezevčík hladkosrstý standard Karin
Kretková (10), Jezevčík standard hladkosrstý Tereza
Kretková (14), Jezevčík standard dlouhosrstý Samuel
Olivier Krušina (3), jezevčík drsnosrstý trpasličí Sarah
Ennie Krušinová (7), jezevčík drsnosrstý králičí Lukáš
Müller (16), jezevčík hladkosrstý standardní Barbora
Müllerová (12), jezevčík hladkosrstý standardní Adéla
Palasová (9), jezevčík dlouhosrstý trpasličí Alena
Petržílková (13), jezevčík dlouhosrstý trpasličí Tomáš
Tůma (6), jezevčík hladkosrstý standardní Kateřina
Tůmová (3), jezevčík hladkosrstý standardní Diana
Urbanová (4), jezevčík drsnosrstý standardní Jitka
Vernerová (9), jezevčík trpasličí dlouhosrstý Inzerce:
Nabízím k prodeji
štěňata jez.hl. černá s pálením Adresář vystavovatelů: Aspevik Rita + Alte ,Vest-Torpvegen 347,287 0,Dokka,Dánsko................. 95 Badejová Romana , MuDr.,Vítězná
1054/9,360 01,Karlovy Vary................. 301,306 Balášová Lucie ,pod Kalou 158,252
28,Černošice-Vonoklasy...................... 293 Bartošová Lucie ,Dušejov 157,588
05,Dušejov,....................................... 289 Bauerovi Miroslav + Jitka,Anežky
České 657/33,400 07,Ústí nad Labem..... 20 Beckmann Edda ,Hochstr. 3,492
01,Dissen,Německo............................... 244 Beike Günter ,St. Bernard Str. 21,484
77,Hörstel,Německo........................ 26,29,33,40,96,276,279 Bendíková Lucie ,Srubecká 15,373
16,Dobrá Voda u Českých Budějovic..... 282 Benediktová Kateřina ,nová
zástavba,273 51,Svárov u Unhoště................ 267,294,304 Beneš Jiří ,Žehuň 12,289 05,Žehuň ,....................................................... 88 Bícová Pavla ,Dolní 453,373
61,Hrdějovice,............................................ 302 Bidlová Ivana ,Na skalce 97,250
65,Líbeznice,......................................... 126 Bittnerová Miluše ,Obslužná 17/135,184 00,Praha 8,................................. 139 Boček Miroslav ,Zelná 15c,619
00,Brno,.................................................. 118 Boháček Milan ,Jamné u Jihlavy
116,588 27,Jamné u Jihlavy.................... 124 Brožovi Miroslav a Petra ,Henčov
47,586 03,Jihlava,................................ 51,264,287,317,319,330 Bryndová Renata ,Benešovská 3160,272
01,Kladno,................................ 273 Brzák Josef ,Brzák,289 36,Mcely,........................................................... 2,9,12,90 Březinová Světla ,Křižíkova
48/290,186 00,Praha 8,.................................. 283 Bürgerová Kristýna ,Komorní Hrádek
229/4,257 24,Chocerady................... 208 Bušta Jan , Ing.,U Lib.pivovaru
28,180 00,Praha 8,.................................. 28,30,268,272,291 Capková Markéta ,Štolbova 653/6,500
12,Hradec Králové......................... 331 Cepáková Vlasta ,Vilová čtvrť 239,373
33,Nové Hrady............................. 50,58 Cerha Tomáš ,Díly 5,344 01,Díly,.......................................................... 135 Čapková Dagmar ,Polní 820,500
03,Hradec Králové................................. 284 Čejková Lenka , BcA,Na Nivách 699,768
61,Bystřice p. Hostýnem............ 236 Černá Miluše ,Do potoků 35,103
00,Praha 10, Lipany................................ 93 Červinka Petr ,Fred. Schulze 671,288
02,Nymburk,.................................. 87 Danielovský Branko ,Jiráskova 606,537
01,Chrudim IV............................. 102 David Pavel , Ing.,Komárov 50,544
01,dvůr Králové nad Labem................ 109 Doničová Šárka ,Kněžičky 100,289
08,Běrunice,...................................... 25,41,296 Doubek Jaroslav ,Haškova 42,591
01,Žďár nad Sázavou.......................... 111 Družecký Pavel , Ing.,Bratří Burianů
1479,269 01,Rakovník,...................... 80 Dvořáková Hana ,Jarov 8,252 46,Vrané
nad Vltavou................................ 91 Engel Dieter ,Ketschendorfer Str.
9a,964 50,Coburg,Německo................... 100,116,137,159 Fairaisl Adam ,Chýnovská 93,252
66,Libčice nad Vltavou.......................... 254,271,300 Fajtová Olga ,Gen.L.Svobody 1202,512
51,Lomnice nad Popelkou............. 13,259 Feix František , MVDr.,Libkovice pod
Řípem 195,413 01,Roudnice n/Labem 85 Feller Bärbel ,Diepholzer Str. 43,493
93,Lohne,Německo............................ 65,78,86,231 Fiala Vladimír , Ing.,Záhumenská
183,439 05,Panaenský Týnec................. 108 Fialová Michaela ,Ukrajinská 2197,272
01,Kladno,.................................... 185 Fialová Vladimíra ,Školní 209,262 31,Milín,............................................. 42 Fikejz Zdeněk ,Staré Buky 122,542
43,Staré Buky.................................... 133 Filípková Marie ,Pod vysílačkou
1360,156 00,Praha 5,.............................. 195,211,216,222 Floriánová Blanka ,Zlonická 704/1,190
00,Praha 9,................................... 286,299 Fryš Ladislav ,Na Vršku 36,252
26,Třebotov ,......................................... 218 Fuksovi H. a V. ,Na Františkově 1,312
00,Plzeň,..................................... 274,28 Gabčan Bohuslav ,Rochov 11,411
45,Úštěk,........................................... 307 Hacmacová Eva ,Tuřice 34,294
74,Předměřice nad Jizerou........................ 184 Halló Miroslav , Mgr. Bc.,Krátká
2222,269 01,Rakovník,............................ 81 Hálová Petra ,Nepolisy 53,503
63,Nepolisy,............................................ 49 Hampová Darina ,Kováků 3210/26,150
00,Praha 5,.................................. 188 Hanus Milan , Bc,Masarykova 818,533
04,Sezemice,................................ 248 Havlena Luboš ,V Sadech 284,262
42,Rožmitál pod Třemšínem................. 64 Havlová Hana ,Tomanova 1428,580
01,Havlíčkův Brod............................ 70 Havránková Andrea ,Rochovská
766/18,198 00,Praha 14,......................... 326 Hejlek Josef ,Minkovice 65,463
12,Vesec,............................................... 160 Heřman Josef ,Dobrovíz 176,252
61,Jeneč,............................................ 153,167,170 Heuslerová Zdeňka ,Veverské Knínice
166,664 81,Veverské Knínice ......... 206 Hillman Ludger ,Rieden 9,494
01,Damme,............................................... 5,22,230 Hlobil Pavel ,č.p. 286,768
43,Kostelec u Holešova................................... 178 Hofmannová Olga ,Hurbanova 1279/6,142
00,Praha 4,............................. 32 Hořejš Jan ,Vrbenská 52,388
01,Blatná,.................................................. 147 Hošek Jan ,Svahová 147,252 64,Velké
Přílepy........................................ 209 Hůla Jaroslav ,Vižina 72,267
24,Vižina,.................................................... 182 Chalupová Lucie , Dis.,Chleby 108,289
31,Nymburk,............................... 84 Chodilová Markéta ,Vavřineč 1 ,277 31,p. Velký Borek............................. 193,219 Chrzová Blanka , PaedDr.,Hradčanské
náměstí 11,118 00,Praha 1,............ 75 Ihnatková Ilona ,Malostranská 447,375
01,Týn nad Vltavou........................ 89 Ille Radim ,Bělá 106,569 43,Jevíčko,...................................................... 103 Jandovy Marie a Klára ,Ledčická
643,184 00,Praha,.................................. 179,201 Jansa Josef , MVDr.,Rájec 25,517
41,Kostelec nad Orlicí.......................... 189,212,213,220 Janušková Jana ,Višňová 209,261
01,Příbram,........................................ 71 Jedličková Dana ,Bolívarova 8,169
00,Praha 6,....................................... 285 Jerie Jan ,Na Farkách 92/14,171 00,Praha 7,.......................................... 198 Jirásek Zdeněk ,S.K.Neumanna 457,269
01,Rakovník,............................. 122 Johanová Denisa ,Husova 310,267
51,Zdice,.......................................... 186,190,205,223 Juřica Stanislav ,Šumná 183,671
02,Šumná,............................................ 228 Kalousek Ladislav ,České Libchavy
136,561 14,České Libchavy .............. 123 Kašpar Jiří ,Prokopa Holého 1442,250
88,Čelákovice................................ 151 Kerdová Hana ,K Cihelně 281,294
02,Kněžmost,...................................... 234 Kerekes Ferenc ,Vörösmarty 21,371
3,Arnót,Maďarsko............................. 134 Kindt Hartmut ,Bahnhofstr. 78,951
68,Marktleuthen,Německo.................... 281 Klášterkovi Gabriela a
Jan,Lucemburská 49,130 00,Praha 3,...................... 246 Klíčová Kristýna ,Dušníky 30,277
42,Obříství,........................................ 46,56,313,324 Kolář Ondřej ,U stadionu 820,374
01,Trhové Sviny................................... 173,196 Kolářová Marie ,Líštěnecká 449,257
51,Bystřice u Benešova..................... 127 Kondruš Pavel ,Vítkov 66,463
31,Chrastava,........................................... 149 Konkol Jozef , Ing.,Osvoboditelů
552,683 23,Ivanovice na Hané................ 11,256 Kopecká Zuzana , Ing.
Arch.,Kramolínova 1696,288 02,Nymburk,.............. 202 Kopová Jana ,Žižkova 715,511
01,Turnov,.............................................. 249 Kovařík Pavel ,Nový dům 78,269
01,Rakovník,....................................... 121 Král Václav ,Čelakovského 862,269
00,Rakovník,.................................... 155 Krejzková Anna , Ing.,Vlastec 24,338
08,Zbiroh,........................... 59,62,309,310,314,318,332 Kretek Michael , Mgr.,Rybýřská 6,747
22,Dolní Benešov........................... 72,174,210 Krušinová Veronika ,Běleč 115,273
63,Bratronice,..................................... 37,27 Kubátová Zuzana , Bc,Meruňková
1564,473 01,Nový Bor,......................... 207 Kubíková Ludmila ,Vysoká Pec 187,262
41,Bohutín,................................. 204 Kučera Zdeněk ,Budovatelů 2624,390
02,Tábor,....................................... 119 Kunta Rudolf ,Běluň 9,552
12,Heřmanice nad Labem................................ 132 Ladislav Navrátil ,Domašov u
Šternberka 887,785 01,Domašov u Šternberka 57,60,303,327 Landová Miroslava ,Nezvalova 2635,438
01,Žatec,.................................. 262 Leonhardtová Zdeňka ,Vyšehrad 60,664
41,Troubsko,............................... 200,217 Leština Josef ,Budějovická 132,378
16,Lomnice nad Lužnicí...................... 94 Lexová Vladimíra ,Předbořice 28,398
55Kov,Předbořice 28........................ 36 Lišková Miroslava , Ing.,Němčice
45,294 42,Luštěnice,............................. 233,245,252,260 Louda Jan , Ing.,Mařenice 148,471
56,Mařenice,....................................... 203 Mareš Jan ,Okounov 91,431 51,Okounov,............................................... 328 Maroušek Lukáš ,Mostice 21,330
35,Zahrádka,......................................... 148 Maršíkovi Karel a Jitka ,Ke Struhám
321,398 01,Mirotice,.......................... 175,180,199 Mašek Přemysl ,Okounov 9,431
51,Klášterec nad Ohří............................. 322 Megyeri Zsoltné ,Lenkei U. 4,570
0,Gzula,Maďarsko................................. 43,52 Mottlová Alena ,Kudrnova 200,272
03,Kladno,.......................................... 288 Mozíková Petra , MUDr.,Jaselská 1,750
02,Přerov,.................................. 21 Müller Zdeněk ,Bedřichov 152,468
12,Bedřichov,...................................... 181 Naassens-Delespierre Frans a
Nicole,Barelstraat 15,988 0,Aalter,Belgie...... 311 Nejmanová Hana ,Horní 6,140 00,Praha
4, Nusle..................................... 241 Němec Václav ,Bezděkov 37,262
42,Rožmitál pod Třemš.......................... 117 Nesládek Josef ,Bousov 34,538
43,Třemošnice....................................... 229 Nesvorní Dr. Jan a Ing.
Ivana,Branická 118,147 00,Praha 4,..................... 176 Neumannová Jitka ,Folmavská 161/5,155
00,Praha 5,.............................. 177 Nikliborcová Simona , Mgr.,Lužická
3362/7,466 01,Jablonec nad Nisou........ 112 Novák Jiří ,Sýkořice 234,270
24,Sýkořice,............................................... 165 Novák Miroslav ,Měnín 518,664
57,Měnín,............................................... 321 Novák Petr ,Poljanovova 3158/5,143
00,Praha 4,..................................... 82 Nováková Magda ,Zenklova 52,180
00,Praha 8,....................................... 19 Obrusníkovi Pavla + Petr ,Dr.
Martínka 25,700 30,Ostrava-Hrabůvka......... 224,243 Ocasek Rudolf ,M.J. Husa 453/612,434
01,Most,..................................... 73 Odehnal Lukáš ,Pod Lesem 518,375
01,Týn nad Vltavou........................... 68 Palasová Miroslava ,Kladenská 91,160 00,Praha 6,.................................. 225 Pávek Jan ,Čenkov 88,391 75,Malšice,................................................... 39 Pavlata Ladislav ,Kruh 169,514
01,Jilemnice,........................................... 110 Pekárek Josef ,Žižkova brána 585,284
01,Kutná Hora............................... 158 Pelikán Miroslav ,Mšené Lázně 352,411
19,Mšené Lázně............................ 146 Petříček Přemysl , MVDr.,Osvobození
151,550 01,Broumov,..................... 157 Pilař Josef ,Maleč 103,582 76,Maleč,...................................................... 113 Pilátová Lucie ,nad Pískovnou
1476/57,140 00,Praha 4,Německo............... 35 Písecká Lucie ,Glowackého 544,181
00,Praha 8,...................................... 265 Pišl Jiří ,Zámostí 76,500 09,Hradec
Králové............................................ 266 Plašil Miroslav , Ing.,Kochánky
45,294 74,Předměřice n/Jizerou.................. 115,156 Plešová Daniela , MVDr.,Pr. Veselého
1285/6,695 01,Hodonín,.................. 329 Podlahová Lada ,Ryneček 149,261
01,Příbram III,................................... 142 Pokorný Jan ,Pivovarská 452,364
61,Teplá,............................................. 214 Pokorný Josef ,Vinice 52,277
16,Všetaty,............................................... 105 Pomezný Miroslav ,Cyprichova
707/2,149 00,Praha 4,.............................. 144 Procházka Stanislav ,Italská 2096,276
01,Mělník,..................................... 114 Procházková Gabriela , ing,Kostečná
5,110 00,Praha 1,............................. 55,61,315,323 Prokůpková Marie , Ing.,Jansova
131,252 28,Černošice ........................... 1,4,15,23,250 Prudký Lukáš , Ing.,28. pluku
464/39,100 00,Praha 10,.............................. 263 Quarles van Ufford Irena ,Na Švihance
14,120 00,Praha 2,....................... 14 Raab Václav ,Březenec 121 ,431
11,Jirkov,............................................. 66 Rajzrová Jana , Bc.,Za Humny 256,330
01,Kyšice,.................................. 247 Rapáč Ondřej ,Žirec 132,544 04,Dvůr
Králové nad Labem......................... 106 Rozmánková Michaela ,Trávníky 202,798
16,Čelakovice na Hané.............. 129,140,169,172 Sedláček Ladislav , Ing.,Zámecká
440,464 01,Frýdlant,............................ 98 Sedláková Veronika ,V Luhu 296,330
08,Zruč-Senec................................. 290,295,297 Sekera Jan ,Kochánky 202,294
74,Kochánky,.......................................... 104,143 Slámová Libuše ,Olivová 1806,253
01,Hostivice,..................................... 63 Slánská Ivana ,Uherce 119,294
41,Dobrovice,......................................... 76 Slavík František ,Na tržišti 812,388
01,Blatná,......................................... 163 Sobolíkovi Blanka a Václav,Ve Školce
776,398 11,Protivín,....................... 141,240,253,257,261 Souček Jiří ,Luženská 2031,269
01,Rakovník,......................................... 131 Soukalová Iva ,Těchonín 130,561
66,Těchonín,........................................ 275 Soukupová Kateřina ,Vondroušova 1196,163 00,Praha 6,.......................... 31 Spalová Hana ,Modřejovice 11,270
41,Slabce,......................................... 69,74,92 Stanovoi Maria , MVDr.,Umělecká 1,170
00,Praha 7,................................. 45 Stanovoi Marika , MVDr.,Očihov 58,439
87,Očihov,.................................. 308 Strmisková Daniela ,Husova,772
00,Olomouc,......................................... 47,292 Strnadová Zdenka ,Eliášova 19,160
00,Praha 6,....................................... 305 Synková Jana ,Přátelství 394,503
51,Jičín,............................................. 77 Šafaříková Kateřina ,Na Kohoutě
10,400 10,Ústí nad Labem...................... 10,232,237,251 Šebestová Marie ,Dolní Vlčkovice
85,544 01,Dvůr Králové nad Labem........ 67 Šimeček František ,Vestec 1,252
42,Praha - Západ.................................. 27 Šindelářová Lucie ,U cihelny 193,252
02,Jíloviště,................................... 83 Škarková Zdeňka , Ing. ,Rančířov
51,586 01,Jihlava,............................... 54 Šmíd Jan ,Nábřeží Benešovo 1514,544
01,Dvůr Králové n/Labem.............. 8,16,18 Šotolová Alena ,Příseka 82,582
91,Světlá nad Sázavou............................ 128 Štajer Michal ,Sylvárov 2523,544
01,Dvůr Králové nad Labem................... 99 Štěpánková Magdalena ,Koryto 24,383
01,Zbytiny,.................................. 34,107,136 Šubrt Jaroslav ,K Sídlišti 258,250
67,Klecany,......................................... 97 Takács Tímea ,Astcádi ut. 3,850
0,Pápa,Maďarsko................................... 44,53,278 Tichá Lea , Ing.,Srubec 127,370
06,České Budějovice............................... 130 Tolarová Lucie ,Chotíkov 267,330
17,Chotíkov,....................................... 3,242 Topka Václav ,Kokrdy 80,269
01,Rakovník,............................................ 298 Trankovský Alexander ,Jeseniova
99,130 00,Praha 3,............................... 316 Trejbal Jiří ,Kamenný Vrch 5276,430
04,Chomutov,.................................. 191 Trejbalová Hana ,Kamenný Vrch
5276,430 04,Chomutov,.......................... 187 Trtíková Martina , BcA.,Adamcova
7,635 00,Brno,.................................... 238,255 Tuček Petr , MUDr.,Javorová
21/300,460 01,Liberec,................................ 164 Tůmová Marcela ,Vysočanská 234/95,190
00,Praha 9,.............................. 197 Urban Michal ,Šanov 34,270
31,Senomaty,.............................................. 162 Vaňha Petr ,Dolnokubínská 1672,743
76,Pelhřimov,.................................. 120 Vernerová Helena ,Boženy Němcové
831/5,288 02,Nymburk,.................... 227 Veselá Zdeňka , Ing.,Dolnopočernická
29,190 11,Praha 9,......................... 6,24,258 Veselý Jiří ,Vykáň 129,289
15,Kounice,................................................... 150 Veselý Viktor ,Sportovců 355,273 01,Braškov
- Valdek.............................. 101,125,138,154,320 Viniarská Petra ,Jarošova 800,535
01,Přelouč,......................................... 235 Vinická Věra ,Imramovského 479,254
01,Jílové u Prahy........................... 152 Vítovcová Taťána ,Jindřichov 102,466
02,Jablonec nad Nisou.................... 277 Vlčková Zdeňka ,Zelený Pruh
103/1608,140 00,Praha 4,............................ 7 Vodák Jaromír ,Pod Zahradami 11,751
24,Přerov-Vinary........................... 38 Vrátilová Viktorie ,Jindřišská 5,110
00,Praha 1,........................................ 269 Vyšata Jiří ,Jenečská 911,253
01,Hostivice,........................................... 166 Vyzrál Aleš ,Chanovice 132,341
00,Horažďovice...................................... 215 Vyzrálová Šárka ,Šeříkova 6,326
00,Plzeň,.............................................. 312 Wastiaux Klára a Thomas,Martinice u
Onšova 1,395 01,Pacov,.................. 17,226,239 Zamastil Jiří ,Jaroslav 24,534
01,Holice,................................................. 79 Zawadil Jiří ,Neuměřice 109,273
26,Olovnice,.......................................... 183 Zemanová Ivana ,Katovická 411,181
00,Praha 8,..................................... 48 Zíka Jiří ,Vraný 197,273 73,Vraný,.......................................................... 145 Zykánová Eva ,Nedbalova 2143,390
01,Tábor,........................................ 192,194,221 Žára Zdeněk , Ing.,Hlavenec 128,294
74,Hlavenec ,................................. 325 Železná Alena ,Rabštejnská 26,323
00,Plzeň,...........................................
161,168,171 slévárny nosek….. Nabídka chovatelské ročenky 2009 nebo zaslat |